WILO KSB GRUNDFOS LFP DAB FYGHT EMU SERWIS POMP WODNYCH

Producenci / Importerzy, Firmy handlowe / dystrybutorzy, Architekci / Projektanci, Wykonawcy, Sklepy internetowe, Inne

Lubliniecka, 44-100 Gliwice, śląskie

Oceń firmę
0,00 / 0 głosów
Dodany 15.10.2016, 22:22
Opis
Firma Serwis Pomp specjalizująca się w doborze i sprzedaży oraz świadcząca najwyższą jakość kompleksowych usług serwisowych pomp i systemów pompowych wita Państwa na swojej stronie internetowej.Wraz ze świadczeniem profesjonalnych usług serwisowych od 20 lat, oferujemy także szeroką paletę produktów renomowanych producentów: KSB, WILO, GRUNDFOS, DAB, EMU, LFP-LESZNO, HYDRO – VACUM, OMNIGENA, IBO, ABS, SARLIN, METALCHEM, LAVARA- FLYGT, TA HYDRONICS, solarów SCHUCO i innych.

Świadczymy usługi gwarancyjne i pogwarancyjne będąc autoryzowanym serwisem: KSB, DAB. OMNIGENA i przedstawicielem firm: Wilo – Emu Dortmund, Grundfos, LFP, IBO.Anwalt im Büro

Prowadzimy sprzedaż oryginalnych części zamiennych do urządzeń w/w firm, jak i oferujemy pomoc w doborze. Mamy nowe urządzenia i produkty w atrakcyjnych ofertach handlowych. W palecie są także wszelkie uszczelnienia mechaniczne firm: BURGMAN, CRANE, VULCAN, ANGA oraz sznurowe dławnice, uszczelki, oringi, łożyska: FAG, SKF, NSK, PPL, oleje, smary i silniki elektryczne do napędów dużych i małych mocy.Wykonujemy: montaże i uruchomienia, przeglądy, diagnostykę, konserwację, profesjonalne naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Ponadto zajmujemy się przezwajaniem i naprawą silników elektrycznych do 150 kW.

Zapewniamy fachową obsługę i serwis 24h pod numerem 502-675-752 z możliwością dostarczenia pomp serwisowych na czas naprawy, jak i wypożyczenie urządzeń w razie nagłych awarii dla stałych klientów.

Korzystając z Serwisu Pomp możesz liczyć na błyskawiczną pomoc w doborze i dostawie urządzeń i części zamiennych, jak i szybką, fachową naprawę.

Wybierasz najlepszego partnera z wieloletnim doświadczeniem na naszym rynku. Zapewniając sobie wieloletnią, owocną współpracę z atrakcyjną ofertą cenową na dostawę nowych produktów.
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
Adres Opis

Zaręby 5

43-100 Tychy

śląskie

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie dostawy odzieży roboczej i…

Adres Opis

Sokolniki 19

42-320 Niegowa

śląskie

Gospodarstwo szkółkarskie Dorota Stecz to producent asortymentu…

LUKBAB

Producenci / Importerzy

Adres Opis

DOJAZDOWA 9

43-419 CIESZYN - ZAMARSKI

śląskie

„LUKBAB” kreatywne spojrzenie na przyrodę.…

Zobacz także