VIKO by Panasonic

Inne

Wandy 16B, 40-322 Katowice, śląskie

Oceń firmę
0,00 / 0 głosów
Dodany 07.03.2017, 19:53
Opis
VIKO by PANASONIC to marka, która jest znana nie tylko z osprzętu elektroinstalacyjnego, ale i również z wielu innych produktów przydatnych przy codziennej pracy elektryka takich jak rozdzielnice tworzywowe, przedłużacze i aparatura modułowa. VIKO by PANASONIC to pasja, zobowiązanie i innowacyjne rozwiązania. Dzisiaj już mało kto wie, że pierwszym wyrobem z logo PANASONIC na świecie była … oprawa gniazda żarówki..
Grupa PANASONIC do której należymy, z działem ECO SOLUTION, to nie tylko inteligentne rozwiązania elektrotechniczne dla budynków. Wyroby z logo PANASONIC to również systemy fotowoltaiczne, systemy kontroli dostępu, wentylatory, klimatyzatory źródła światła i oprawy. Polski akcent w Grupie PANASONIC to zakład produkcyjny znajdujący się obecnie w Katowicach.

To co nas odróżnia od konkurentów to własne standardy jakości, które są bardziej rygorystyczne od norm europejskich. Wdrażając innowacje i nowe technologie mamy zawsze na uwadze potrzeby naszych klientów. Pełne zadowolenie klienta to najważniejsza wartość jaką od lat kierujemy się w naszej działalności.
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
Adres Opis

Rzeczna 10

42-230 Koniecpol

śląskie

Rolne Artykuły

Adres Opis

al. Wolności 2/4

42-200 Częstochowa

śląskie

Zoologiczne Sklepy

Adres Opis

Pszczyńska 178

43-175 Wyry

śląskie

Zoologiczne Sklepy

Zobacz także