STOP-PTAK

Producenci / Importerzy, Firmy handlowe / dystrybutorzy, Wykonawcy, Sklepy internetowe, Inne

Klecińska 5, 54-413 Wrocław, dolnośląskie

Oceń firmę
4,42 / 12 głosów
Dodany 29.09.2009, 11:21
Opis
Firma STOP-PTAK istnieje od 1995 roku. Początkowo funkcjonowała w branży budowlanej we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku - podejmując się prac usługowych z wykorzystaniem technik alpinistycznych, przyjmując zlecenia konserwacyjno - naprawcze głównie od inwestorów takich jak spółdzielnie mieszkaniowe, zarządcy nieruchomości i innych podobnych. Począwszy od roku 1999, w odpowiedzi na wzrastające zapotrzebowanie na zabezpieczenia budynków przed ptakami (głównie gołębiami), firma wyspecjalizowała się w produkcji uniwersalnych urządzeń blokujących ptakom dostęp do miejsc, w których obecność ptaków była szczególnie uciążliwa.
W ofercie przeważała forma usługowa - firma instalowała swoje produkty u inwestorów zgłaszających się coraz częściej z "ptasimi problemami". W latach 2002-2004 firma otrzymywała coraz więcej zamówień na same produkty (moduły STOP - PTAK) z terenu całego kraju. Efektem tego było znaczące poszerzenie oferty - począwszy od roku 2004 wdrożono do produkcji 7 różnych wzorów modułów, które są produkowane nieprzerwanie do chwili obecnej.
Wśród klientów, obok firm handlowych, znalazło się wiele różnych instytucji z terenu całego kraju - z najważniejszych realizacji warto wymienić tutaj: Pałac i Kancelaria Prezydenta RP w Warszawie, Oddział ZUS we Wrocławiu oraz w Wałbrzychu, Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu, Uniwersytet Wrocławski, Akademia Ekonomiczna we Wrocławiu, Niemiecki Instytut Historyczny w Warszawie, Ambasada FR Rosji w Polsce, Kuria Diecezjalna w Tarnowie i Toruniu, Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką we Wrocławiu, Szpital Wojewódzki w Opolu, Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach i wiele innych.
Obecnie firma działa głównie poprzez sieć niezależnych dystrybutorów - autoryzowanych wykonawców, którzy gwarantują standard swych usług na tym samym poziomie co firma STOP - PTAK. Dla wszystkich klientów pośrednich i końcowych jest dostępna możliwość bezpłatnej telefonicznej konsultacji w zakresie zabezpieczeń przed ptakami oraz oferowanych produktów i usług. Produkowane aktualnie moduły są, podobnie jak sama ich nazwa, zastrzeżone w Urzędzie Patentowym RP.
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz
Polecamy Ci również
Adres Opis

Jerzmanowice

59-225 Chojnów

dolnośląskie

Jesteśmy producentem dekoracji świątecznych z węży świetlnych w…

PALEF sp. z o.o.

Producenci / Importerzy

Adres Opis

GOSZCZYNA 32A

55-216 Domaniów

dolnośląskie

Producent: Bramy ogrodzeniowe (wjazdowe), Ogrodzenia aluminiowe,…

MULTI OKNA Salon Firmowy AVANTE

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Westerplatte 51

58-100 Świdnica

dolnośląskie

Jesteśmy firmą z tradycjami działającą na rynku stolarki PCV od 17…

Zobacz także