P.H.P.U. INTERLOOP Grzegorz Krajewski

Producenci / Importerzy, Architekci / Projektanci, Wykonawcy, Sklepy internetowe, Inne

Radzymińska, 03-576 Warszawa, mazowieckie

Oceń firmę
0,00 / 0 głosów
Dodany 03.06.2014, 15:34
Opis
Firma P.H.P.U. INTERLOOP Grzegorz Krajewski od 1990 roku kontynuuje działalność w zakresie realizacji instalacji dla budownictwa. Od ponad 24 lat doradzamy i pomagamy Klientom na każdym etapie realizacji instalacji grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacji i chłodnictwie. Wykonujemy również instalacje elektryczne, teletechniczne, multimedialne, gazowe, wodne w tym c.o. i c.w.u., wod-kan oraz systemy detekcji gazów niebezpiecznych. Posiadamy specjalistów realizujących zlecenia w zakresie terenów zieleni.
Oferujemy kompleksową obsługę rozpoczynając od koncepcji i projektu, poprzez wycenę, dostawę urządzeń i materiałów, fachowe wykonanie usługi, serwis gwarancyjny i po gwarancyjny.
Dobieramy rozwiązania zapewniające komfort, wygodę oraz minimalizację kosztów inwestycji i eksploatacji.
Dostarczamy kompletne rozwiązania we wszystkich dziedzinach przemysłu.
„Wyrazem starań wszystkich pracowników firmy PHPU Interloop jest satysfakcja Klientów ”
Firma INTERLOOP jest firmą HANDLOWO-PRODUKCYJNO-USŁUGOWĄ. Oferujemy kompleksową obsługę dla klientów indywidualnych, firm i zakładów przemysłowych w zakresie projektowania, doboru i dostawy urządzeń, wykonania instalacji, montażu i uruchomienia systemów instalacyjnych dla budownictwa. Oferujemy kompletne systemy grzewcze, wentylacyjne, klimatyzacyjne, wod-kan, gazowe, elektryczne i teletechniczne oraz sanitarne, wraz z dostawą niezbędnych urządzeń i komponentów do ich realizacji. Wykonujemy dokumentacje projektowe niezbędne do realizacji zleceń w poszczególnych branżach. Współpraca z posiadającymi wieloletnie doświadczenie biurami projektowymi owocuje powstawaniem projektów uwzględniających potrzeby klientów pod względem ekologii i oszczędności w doborze technologii na etapie inwestycji i późniejszej eksploatacji.
W ofercie posiadamy większość renomowanych marek urządzeń i części z branż instalacyjnych, grzewczych, klimatyzacyjnych czy wentylacyjnych.
Oferowane przez nas materiały, części i urządzenia umożliwiające realizację każdego z powyższych zadań są wysokiej jakości. Zaopatrujemy się tylko u sprawdzonych dostawców, tak aby uzyskać odpowiednią jakość usług. Wielokrotnie korzystamy z ich doświadczenia i technologii tworząc instalację nowoczesną, prostą i niezawodną. Nasze przygotowanie zawodowe pozwala nam na indywidualne i optymalne przygotowanie wariantowej oferty wykonania lub modernizacji każdej instalacji. Każda z wykonywanych instalacji powstaje dzięki całej sieci dostawców. Nie sposób jest więc wymienienie wszystkich naszych partnerów bez obawy pominięcia któregokolwiek. Szczegóły dotyczące konkretnych instalacji mogą Państwo otrzymać bezpośrednio kontaktując się z nami.
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
takprojekt

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Targowa 4

03-731 Warszawa

mazowieckie

pracownia modelarska specjalizująca się w wykonywaniu makiet architektonicznych

LM PROJECT

Producenci / Importerzy

Adres Opis

BATOREGO 12

05-500 WARSZAWA

mazowieckie

OGRODY

Adres Opis

Puławska

02-670 154/2

mazowieckie

Usługi hydrauliczne, wod-kan, C.O., instalacje gazowe.

Zobacz także