LUVENA S.A.

Producenci / Importerzy

Romana Maya 1, 62-030 Luboń, wielkopolskie

Oceń firmę
3,40 / 5 głosów
Dodany 20.12.2010, 12:42
Opis
,,Słoneczne Ogrody? to marka parasolowa obejmująca produkty z tzw. programu ogrodowego. Kierowana jest bezpośrednio do posiadaczy przydomowych ogródków, jak również właścicieli dużych gospodarstw ogrodowych. W pierwszej fazie rozwoju tego brandu na rynek wprowadzone zostały nawozy hobbystyczne, takie jak ,,Iglak?, ,,Warzywnik?, ,,Sad?, ,,Trawnik?.
W 2005 wprowadzono do sprzedaży cztery nowe nawozy hobbystyczne, takie jak ?Trawnik formuła? - przeznaczony do trawników szczególnie podatnych na wzrost mchów, ?Jesienny? - polecany do stosowania jesienią, dzięki zawartości potasu i fosforu zwiększa odporność na przemarzanie, ?Rododendron azalia i wrzos? - przeznaczony do wszystkich gatunków rododendronów i azalii oraz roślin wrzosowatych oraz ?Saletrę wapniową? - zapewniającą bujny wzrost i intensywny zielony kolor, do nawożenia pogłównie wszystkich roślin..
W kolejnym roku na rynku pojawiły się nawozy: ?Kwietnik? ? zalecany do wszystkich rodzajów kwiatów i krzewów ozdobnych, ?Iglak przeciwko brązowieniu igieł?- zawierający magnez w łatwo przyswajalnej formie dzięki czemu zapobiega przebarwieniom igieł a także nawóz ?Wapniowo ? magnezowy? polecany w szczególności na gleby o niskiej zasobności w magnez.
W sezonie jesiennym 2008 roku do oferty zostanie wprowadzona nowa seria nawozów Jesiennych - nawóz ?Jesienny uniwersalny? oraz ? Jesienny trawnik? ? nawozy zapewniają odpowiednie przygotowanie roślin do przezimowania.

Nawozy ogrodnicze ,,Słoneczne Ogrody"
Informacja: infolinia 0800 161 026
tel. (061) 89 00 304, fax (061) 89 00 403
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
WWW.FUNGICHEM.PL

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Prosta 24

64-000 Kościan

wielkopolskie

Nasza firma posiada 20-letnią tradycje w branży Środki Ochrony…

P.P.H. "Nawomix"

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Meteorytowa 10

62-002 Suchy Las

wielkopolskie

Firma NAWOMIX, założona w 1994 roku, jest jednym z największych w…

Koppert Polska Sp. z o.o.

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Dąbrowskiego 399

60-425 Poznań

wielkopolskie

BIOLOGICZNA OCHRONA I ZAPYLANIE ROŚLIN

Zobacz także