Libet Sp. z o.o.

Producenci / Importerzy

ul. Powstańców Śląskich 5, 53-332 Wrocław, dolnośląskie

Libet Sp. z o.o.
Oceń firmę
4,14 / 7 głosów
Dodany 20.12.2010, 11:46
Oferta Opis

Szlachetne kostki brukowe z linii Libet Decco, a w nich zróżnicowane pod względem stylistyki
i technologii wykonania rodziny: Antico, Elegante i Colormix. Charakteryzują je naturalne barwy
i faktury oraz bogactwo kształtów, umożliwiające tworzenie indywidualnych aranżacji.

Płyty tarasowe Libet Impressio. Nawierzchnie idealnie odwzorowują fakturę i kolorystykę kamieni naturalnych, m. in.: piaskowca, wapienia i łupka. Dzięki nim otoczenie zyskuje słoneczny klimat śródziemnomorskiej rezydencji.

Ekskluzywne płyty Libet Patio wykonane z ręcznie obrabianego indyjskiego piaskowca.
Ich naturalne piękno, stanowi ozdobę aranżacji eleganckiego ogrodu, tarasu lub patio.

Obok kostek i płyt szlachetnych w ofercie znajduje się linia produktów standardowych Libet Classic.

Na szczególną uwagę zasługują:

Kostka Quadro (Libet Decco)
Innowacyjny, elastyczny system Quadro Elegante w prosty sposób pozwala tworzyć niezwykłe wzory. Składa się z ośmiu różnej wielkości, prostokątnych elementów - od dużych płyt 40x60cm,
na małej kostce 10x10 cm skończywszy. Elementy zestawione w przemyślanym układzie pozwalają osiągnąć niepowtarzalne rezultaty. Nawierzchnia z kostek Quadro Elegante doskonale prezentuje się w sąsiedztwie nowoczesnej architektury.

 Kostka Quadro - Libet Decco

Kostka Modena (Libet Decco)

Dyskretnie eleganckie kostki występują w postaci dwóch wielkości kwadratów oraz dopełniającego prostokąta. Płukana nawierzchnia w kolorach solaro, granito i nero powoduje, że geometryczne wzory nabierają finezyjnej lekkości, inspirują do tworzenia kompozycji korespondujących, bądź kontrastowych z kolorystyką posesji. Kostka dostępna jest również w wersji colormix (pastello, kolory jesieni, kasztanowy). Obfitość barw łagodnie przełamuje surową prostotę kształtów. Wyszukane zestawienia można tworzyć wykorzystując różnorodność linii Modena lub łącząc ją
z innymi produktami Libet Decco.

Kostka Modena - Libet DeccoKostka Modena - Libet Decco

Kostka Natulit (Libet Decco)

Jedwabista gładkość, kolor i symetryczny, prostopadłościenny kształt kostki Natulit wprowadzają
w otoczenie porządek i równowagę. Natulit nadaje powierzchniom wygląd kamiennego traktu. Harmonijnie łączy się z ozdobnymi wstawkami lub ostrzejszymi łukami wykonanymi z kostek Romano. Odmiana Natulit Massimo barwiona jest w masie. Dzięki temu można wyeksponować dowolny bok prostopadłościanu. Stąd poza tradycyjną funkcją, równie dobrze sprawdza się przy tworzeniu dekoracyjnych murków i obiektów małej architektury.

Kostka Natulit - Libet DeccoKostka Natulit - Libet Decco

Kostka Terrano (Libet Decco)

Parametry, które wyróżniają kostkę Terrano, to jej niewielka grubość i jednorodna barwa w całej masie. Można wykorzystywać je nie tylko do budowy chodników i alejek, lecz także do niestandardowych zastosowań przestrzennych, jak murki czy czy schodki. Potencjał aranżacyjny wzmacnia możliwość zastosowania w jednej kompozycji, kostki o dwóch różnych długościach.

Kostka Terrano - Libet Decco

Płyty Monza (Libet Impressio)

Duże, regularne formy płyt Monza dobrze prezentują się na przestronnych tarasach, ścieżkach
i ogrodowych patio. Doskonale współgrają z pozostałymi produktami o płukanej powierzchni, tworząc wyszukane desenie podkreślające wytworność otoczenia. W odmianie colormix gładka faktura i pastelowy kolor pozostają w zgodzie z elewacjami budynków w odcieniach żółci, beży
i brązów, najchętniej wykorzystywanymi w budownictwie jednorodzinnym. Zestawienie ze sobą równej wielkości, kwadratowych form pozwala stworzyć spokojny, klasyczny, lecz niebanalny układ.

Płyty Monza - Libet Impressio

Płyty Venetia (Libet Impressio)

Prosta forma płyt Venetia jest idealnym uzupełnieniem nowoczesnej architektury budynków. Faktura budząca skojarzenia z wapienną skałą doskonale podkreśla piękno klasycznego stylu. Płyty doskonale współgrają zarówno z jasną elewacją, jak i 'na zasadzie kontrastu' z nasyconymi kolorami i bujną zielenią. Duży rozmiar płyt Impressio Venetia jest przyjazny ogrodowym meblom
i przenośnym grillom. Ich przemyślany kształt pozwala ozdobić nawierzchnię niebanalnym wzorem. Płyty tworzą efektowne prostokąty lub przełamujące jednolitość formy koła z narożnikami.

Płyty Venetia - Libet ImpressioPłyty Venetia - Libet Impressio

Firma Libet jest jednym z największych producentów kostki brukowej i płyt tarasowych w Polsce. Dzięki bogatej i różnorodnej ofercie od dwudziestu lat tworzy oryginalne nawierzchnie prywatnych posesji i ogrodów, a także wokół obiektów użyteczności publicznej. Sprzedaż prowadzona jest poprzez sieć Autoryzowanych Punktów Sprzedaży. Klienci mają w nich zapewnioną kompleksową obsługę - od projektu do realizacji.

zdjęcie 1

Firma dysponuje 14 zakładami produkcyjnymi zlokalizowanymi na terenie całego kraju. Realizuje świadomą politykę ochrony środowiska i działa wg najwyższych standardów w dziedzinie BHP. Każdy zakład przestrzega dyscypliny jakości dzięki obecności laboratoriów oraz  technologów. Prowadzone są stały monitoring procesu produkcji, szkolenia dla pracowników i partnerów. Firma systematycznie rozwija współpracę z biurami projektowymi i wykonawcami.

Udział w rynku firmy Libet szacuje się na 17%. Od 29 marca 2010 r. właścicielem spółki jest Innova Capital, jedna z pierwszych firm private equity w Europie Środkowej.

Filozofią firmy jest udział w tym, aby miejsca ważne i bliskie były piękne i funkcjonalne. Aby zarówno posesje prywatne, jak i przestrzeń publiczna miały styl stworzony w harmonii z otoczeniem. Firma stara się wyprzedzać oczekiwania rynku i wyznaczać nowe trendy - tak w stylistyce nawierzchni, jak i w zakresie najwyższej jakości produktów.

Osiągnięcia firmy Libet

BUDOWLANA MARKA ROKU - dwukrotnie w 2008 i 2009 r. - nagroda przyznawana przez Centrum Badań i Analiz Rynku ASM i Międzynarodowe Targi Poznańskie.

CERTYFIKAT NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W BUDOWNICTWIE - dwukrotnie w 2007 r. przedłużony w 2009 roku (cert. ten obowiązuje przez okres 2 lat) przyznawany przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością.

BUDOWLANA FIRMA ROKU - w 2008 r. wyróżnienie przyznawane przez miesięcznik ''Builder''.

PRODUKT PRZYJAZNY DLA MOJEGO DOMU - w 2008r. - nagroda przyznawana przez czasopismo ?Mój Dom?.

ZŁOTY LAUR KLIENTA - w 2007 i 2009 r. - wyróżnienie przyznawane przez Grupę Media Partner.

TOP MARKA 2010 - przyznana w programie Laur Konsumenta.

CERTYFIKAT PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY 2010 nadany przez Fundację 'Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym' oraz Krajową Izbę Gospodarczą.

TYTUŁ SOLIDNA FIRMA 2010 - uzyskany w programie Solidna Firma.

Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
anngarde.pl

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Strączkowa

52-214 Wrocław

dolnośląskie

Jesteśmy firmą ogrodniczą działającą na terenie Wrocławia i…

blachydachy

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Przyjaciół Żołnierza 13

59-600 Lwówek Śląski

dolnośląskie

Produkcja, montaż i sprzedaż pokryć dachowych głównie :…

Pneumat System Sp. z.o.o

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Obornicka 160

51-114 Wrocław

dolnośląskie

Pneumat. to firma rodzinna zajmująca się produkcją i dystrybucją…

Zobacz także