EcoSquad

Producenci / Importerzy, Firmy handlowe / dystrybutorzy, Architekci / Projektanci, Wykonawcy, Sklepy internetowe, Inne

Pagory 26, 34-116 Spytkowice, małopolskie

Oceń firmę
3,82 / 11 głosów
Dodany 15.02.2012, 17:23
Opis
EcoSquad to portal informacyjno-branżowy, prowadzący działalność usługowo-doradczą z zakresu produktów dla budownictwa ekologicznego a także internetową bazę ekologicznych materiałów budowlanych i wykończeniowych.
Jego działalność jest podzielona na trzy sektory :

- doradztwa, pośrednictwa i analiz


- dystrybucji ekologicznych materiałów budowlanych


- informacji i reklamy


Naszym celem jest oprawa świadomości społecznej z zakresu budownictwa ekologicznego oraz rozpowszechnienie ideii green building nie tylko wśród osób zajmujących się budownictwem zawodowo, ale także hobbystycznie oraz chcących po prostu zdrowo i ekologicznie mieszkać.
Zajmujemy się także ułatwianiem firmom zainteresowanym budownictwem ekologicznym ( deweloperom, wykonawcom) dostępu do informacji i produktów ekologicznych ( informacje bezpośrednio od producentów) , co pozwoli znacznie zaoszczędzić czas oraz uzyskać wiarygodną informację.

Doradztwo

Specjalnie dla Państwa przedstawimy listę produktów spełniających podane wymagania ekologiczne oraz dodatkowe sprecyzowane przez klienta, w formie analizy wraz z kosztorysem poszczególnych grup produktów.
Ceny negocjowane indywidualnie dla każdego klienta !

Pośrednictwo

Za pomocą portalu internetowego lub kontaktując się z nami, mają Państwo możliwość zamówienia produktów ekologicznych, które sprowadzimy dla Państwa bezpośrednio od producenta, eliminując koszty dodatkowego pośrednictwa i składownia w niekorzystnych dla materiałów warunkach, które znacznie pogarszają jakość materiałów. Eliminujemy jednocześnie negatywny wpływ dodatkowego, zbędnego transportu, przyczyniając się do zmniejszenia emisji CO2 i NOx.
Opłata prowizyjna, w zależności od wielkości zamówienia.

Dystrybucja

Szukają Państwo dystrybutora w rejonie południowej Polski?
Bardzo chętnie podejmiemy się tego wyzwania, świadcząc usługi na najwyższym poziomie!
EcoSquad działa w formie portalu internetowego www.ecosquad.pl , który będzie oferował swoim klientom szereg usług, zakładając indywidualne podejście do każdego klienta.

Kilka słów o branży ekologicznej

Branża ekologiczna to w chwili obecnej, obok branży informatycznej, najprężniej rozwijająca się grupa. Wbrew kreowanym i publikowanym schematom, budownictwo ekologiczne i związane z nim ekologiczne materiały budowlane wcale nie są droższe od tradycyjnych. Dlaczego? Inwestycja w ekologię, zwraca się zazwyczaj w przeciągu kilku miesięcy do kilku lat, podczas gdy tradycyjne budownictwo jest nastawione głównie na konsumpcję energii i materiałów, co nie pozwala na uzyskanie oszczędności, jakie otrzymujemy dzięki wykorzystaniu ekoproduktów.
Najlepiej rozumieją temat firmy, które już od lat inwestują w ekologię, osiągając przy tym efekty nie gorsze od konkurencji.
Rozwój branży najlepiej obrazuje ilość budynków posiadających certyfikaty ekologiczne. W chwili obecnej w Polsce znajduje się 9 budynków certyfikowanych, przy czym pierwszy certyfikat w Polsce został przyznany w 2009 roku. Na dzień dzisiejszy w Polsce znajduje się około 40 budynków precertyfikowanych oraz około 100 inwestycji, które w przyszłości będą się ubiegać o certyfikacje. Nie jest znana liczba budynków, które są budowane według standardów ekologicznych, jednak nie ubiegających się o żaden certyfikat ekologiczny. Od 2020 roku możliwe będzie budowanie jedynie budynków energooszczędnych. Jest to standard, który nakłada na nas Unia Europejska.
Każdy z tych projektów wykorzystuje materiały budowlane, które wykazują się jak największą ilością cech ekologicznych. Warto więc zastanowić się czy firma, którą prowadzimy – czy to z zakresu materiałów, czy też wykonawstwa nie powinna zacząć podążać za nowymi trendami i, wzorem konkurencji, obrać kurs na ekologię !
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
Ogród Premium

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Zygmuntowska

31-314 Kraków

małopolskie

Jesteśmy firmą ogrodniczą świadczącą kompleksowe usługi z zakresu…

F.H.U Hebe

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Tarnowska

33-111 Tarnów

małopolskie

Usługi ogrodnicze Hebe: -projektowanie ogrodów -zakładanie i…

Brukarstwo Piotr Martyniuk

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Chmieleniec

30-348 Kraków

małopolskie

Brukarstwo Piotr Martyniuk - Polecane układanie! - kostki brukowej…

Zobacz także