Darsin sp. z o.o.

Producenci / Importerzy, Firmy handlowe / dystrybutorzy, Architekci / Projektanci, Wykonawcy, Sklepy internetowe, Inne

WĄWOZOWA 9 SKLEP NR 1, 02-796 Warszawa, mazowieckie

Oceń firmę
3,80 / 5 głosów
Dodany 15.12.2012, 22:09
Opis
Firma, Darsin Sp. z o.o., istnieje od 2008 r. Jesteśmy profesjonalnym wykonawcą i dostawcą wyrobów z kamienia naturalnego.

Na zamówienie Klientów, indywidualnych i instytucjonalnych, wykonujemy wszystko, co można zrobić z kamienia. Od blatów, parapetów, płytek ściennych i podłogowych, po fasady, schody czy nawierzchnie ulic. Od elementów wyposażenia wnętrz, jak kominki, kolumny, balustrady czy kontuary, po wszelkie elementy architektury ogrodowej, jak fontanny, ławki, rzeżby, czy latarnie.

Wykorzystujemy nie tylko marmury i granity, lecz również onyksy, alabastry, trawertyny, porfiry, piaskowce, łupki, otoczaki oraz kamienie półszlachetne i skamieniałe drewno.

Jedną z naszych specjalności są umywalki i wanny z kamienia naturalnego, wykuwane ręcznie z najwyższej jakości materiałów. W naszym salonie sprzedaży oferujemy największy w kraju wybór gotowych umywalek, przyjmujemy też zlecenia na wykonanie umywalek i wanien według projektów Klientów. Wszystkie nasze wyroby posiadają certyfikację CE.

Inną naszą specjalnością są wyroby z onyksów i alabastrów, a w szczególności z jednego z najpiękniejszych tworów Natury, transparentnego onyksu miodowego. Oferujemy też unikatowe transparetne panele do podświetlania z takich kamieni półszlachetnych jak agaty, ametysty, labradoryty i nefryty.

Chętnie podejmujemy się realizacji nawet najbardziej nietypowych zleceń - wyszukujemy bloki rzadkich kamieni dla rzeźbiarzy, pomagamy w zdobyciu materiałów do renowacji zabytków z kamienia naturalnego, wykonujemy oryginalne rozety i mozaiki, wytaczamy malutkie i wielkie kule, zatapiamy kamienie w przeźroczystych żywicach, itp.

Współpracujemy z wieloma renomowanymi projektantami i architektami. Nasze wyroby są często prezentowane na łamach najpoczytniejszcyh czasopism, a nasze realizacje podziwiać można nie tylko we wnętrzach apartamantów i ogrodach rezydencji, lecz także hotelach, biurowcach, parkach czy galeriach handlowych.

W trosce o naszych Klientów zawsze kierujemy sie zasadą - największy wybór, najwyższa jakość i najlepsza obsługa za najniższa cenę. Jesteśmy firmą rodzinną, która nie uznaje biurokracji i jest zawsze do dyspozycji Klientów, nawet poza formalnymi godzinami pracy. Chętnie służymy też fachowymi poradami oraz rekomendujemy projektantów i wykonawców.

Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży - wzorcowni w Warszawie. Ponadto, przyjmujemy zamówienia drogą korespondencyjną, a zakupione wyroby wysyłamy także serwisami kurierskimi. Nasza oferta gotowych wyrobów jest również stale obecna w sprzedaży na witrynie Allegro.pl

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www. darsin.eu lub naszego sklepu/salonu/wzorcowni w Warszawie przy ul. Wąwozowej 9 lok. sklepowy!
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
ALMET PUPH Alojzy Michalski

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Terespolska 9

05-074 Nowy Konik

mazowieckie

Firma ALMET zaczęła funkcjonowanie w latach 80-tych. Od samego…

Elektryk Milanówek

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Słowackiego 7

05-822 Milanówek

mazowieckie

Elektryk instalacje elektryczne, przyłącza, pomiary elektryczne i…

Kwazar Corporation Sp. z o.o.

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Chełmońskiego 144

96-313 Jaktorów

mazowieckie

Kwazar Corporation jest w światowej czołówce firm pod względem…

Zobacz także