4Tech

Producenci / Importerzy, Firmy handlowe / dystrybutorzy, Architekci / Projektanci, Wykonawcy, Sklepy internetowe, Inne

Szczecińska 44, 75-137 Koszalin, zachodniopomorskie

Oceń firmę
3,10 / 20 głosów
Dodany 10.04.2015, 11:49
Opis
4Tech zajmuje się produkcją stolarki aluminiowej oraz stolarki PCV. Posiadamy w swojej ofercie okna, drzwi, świetliki, fasady jak i ogrody zimowe. Każda z naszych realizacji jest przygotowana pod indywidualne potrzeby klienta. Służymy kompleksowym doradztwem, projektem oraz produkcją dla wybranego odbiorcy.

Nasza produkcja stolarki aluminiowej dedykowana jest zarówno do polskiego jak i zagranicznego klienta. Nasze produkty znajdują zastosowanie w obiektach mieszkaniowych, przemysłowych, handlowych jak i budynkach użytkowych. Produktem dedykowanym na rynek rodzimy są ogrody zimowe, przy produkcji których, w oparciu o najwyższej klasy profile i okucia dbamy o najwyższą jakość ich wykonania. Bogata gama produktów sprawia, że obecnie jesteśmy w stanie realizować różnorodne, nawet bardzo wyszukane zamówienia.

Ponad 70 procent wszystkich okien montowanych w Polsce to okna plastikowe, wykonane z PVC (często nazywane też jako okna PCV). Tak duża popularność profili okiennych z PVC związana jest głównie z bardzo dobrymi parametrami energooszczędności, coraz lepszą jakością, ale także z bardzo szerokim wyborem kolorów i wzorów, a co najważniejsze trwałością i łatwością w konserwacji.

Produkty naszej firmy wyróżniają się nowatorskimi rozwiązaniami, bezpieczeństwem użytkowania, jak również przystępną ceną. Nasze usługi oferujemy na terenie całej Unii Europejskiej, Skandynawii oraz za naszą wschodnią granicą. Przeszkolona kadra biegle porusza się w wybranym języku.

4Tech is dynamically developing company. We offer aluminium and PVC joinery, aluminium and steel industrial/storage halls, inflatable tent halls, traditional tent halls and steel constructions.

As for aluminium and PVC joinery we offer windows, doors, facades, skylights and conservatories. Every of our works is beeing prepared for the individual needs of the client. We offer a complex service from advisement, project to production for the individiual recipient.
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również
Drew-Mat sp. z o.o.

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Rogowo 41

78-200 Białogard

zachodniopomorskie

Produkcja więźb dachowych , krawędziaków, łat, kontrłat, deski…

Adres Opis

Niepodległości 2b/4

78-449 Borne Sulinowo

zachodniopomorskie

Nasza oferta dotyczy usług z zakresu izolacji wodochronnych, izolacji…

Adres Opis

Gwda Mała

78-400 Szczecinek

zachodniopomorskie

Producent nawozów wapniowych, magnezowych, tlenkowych, kruszyw…

Zobacz także