„Wystaw przedmiot, weź udział w konkursie i wygrywaj!”

0
Allegro Lokalnie każdego dnia rozdaje nagrody. Wystaw przedmiot, weź udział w konkursie i wygrywaj!

Serwis Allegro Lokalnie przygotował dla swoich obecnych i przyszłych klientów konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Codziennie do wygrania są m.in. rowery Gazelle Classic, konsole Nintendo Switch czy iPhone 12 mini. Wystarczy do 20 czerwca wystawić na Allegro Lokalnie przedmiot na sprzedaż, następnie wejść na stronę konkursu, wybrać swoją nagrodę i odpowiedzieć na krótkie pytanie. Codziennie nagradzane są trzy osoby!

Czy wiesz, że każdy z nas może zyskać dodatkową gotówkę na sprzedaży wielu przedmiotów, które nas otaczają? Wystarczy się tylko rozejrzeć i dać drugie życie rzeczom, których już nie potrzebujemy! Możemy to zrobić szybko i za darmo na Allegro Lokalnie, a sprzedany przedmiot może zostać dostarczony do ponad 30 tysięcy punktów odbioru i automatów paczkowych. Pasjonaci antykwarialnych książek (wydanych do 1950 roku) zyskali prawie 1000 zł - wystarczyło sprzedać 3 książki rocznie, a najlepsi kolekcjonerzy polskich znaczków pocztowych zarobili średnio 1320 zł rocznie!

Aby wziąć udział w akcji „Wygrywaj codziennie” należy wystawić na Allegro Lokalnie co najmniej jeden przedmiot na sprzedaż – na licytację lub z opcją „Kup teraz”. Następnie na stronie konkursu – wygrywajcodziennie.pl – wybieramy nagrodę, którą chcielibyśmy otrzymać. Trzeba jeszcze tylko odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego wybrałeś Allegro Lokalnie, aby sprzedać swój przedmiot?

https://www.wygrywajcodziennie.pl/

Atrakcyjne nagrody do wygrania

Allegro Lokalnie przygotowało dla najbardziej pomysłowych uczestników konkursu atrakcyjne nagrody. Do końca tego tygodnia do wygrania jest elegancki rower Gazelle Classic, konsola Nintendo Switch, oraz iPhone 12 mini.

Allegro Lokalnie to dobre miejsce dla każdego z nas

Serwis Allegro Lokalnie łączy kupujących z okazjonalnymi sprzedającymi. Każdy z nas występuje od czasu do czasu w jednej z tych ról. Dzięki Allegro Lokalnie wystawimy zbędne przedmioty na sprzedaż w mniej niż minutę - to wszystko za sprawą krótkiego formularza wystawiania. Wystarczy podać tytuł oferty, dodać zdjęcie, uzupełnić kilka pól i gotowe. Pozostaje czekać na klientów - a tych może być naprawdę sporo! Wystawiona oferta będzie również widoczna w serwisie głównym Allegro.pl, dzięki czemu możemy dotrzeć nawet do 20 milionów klientów. Trwający konkurs to doskonała okazja, aby pozbyć się zbędnych przedmiotów właśnie teraz.

https://www.wygrywajcodziennie.pl/

 

Oceń artykuł
0,00 / 0 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również

Zobacz także