Wiosna wokół nas. Wygraj książkę Piotra Kucharskiego „Miejski farmer"

0
Bratki
Bratki to bardzo popularne kwiatki w naszych przydomowych ogrodach. Ich czas kwitnienia przypada na marzec - kwiecień.

Wiosna to jeden z najbardziej pracowitych okresów w całym sezonie dla wszystkich osób lubiących rośliny. Oprócz tego to także najpiękniejszy czas, kiedy możemy obserwować nasz ogród, parapety, balkony budzące się do życia. Weź udział w konkursie! Zrób zdjęcie wiosny i wygraj książkę "Miejski farmer. Z ogrodu na talerz".

Tak jak Wy uwielbiamy kwiaty, krzewy, drzewa, warzywa i owoce dlatego mamy dla Was – Pasjonatów ogrodnictwa i nie tylko – konkurs. Do wygrania jest książka Piotra Kucharskiego "Miejski farmer. Z ogrodu na talerz". Znajdziecie w niej garść wiedzy dotyczącej ogrodnictwa oraz masę przepisów kulinarnych. Dzięki niej dowiecie się, jakie prace wykonać w poszczególnych porach roku. Przeczytacie też, jak przechowywać i zabezpieczyć zbiory, aby cieszyć się nimi dłużej oraz jakie potrawy przygotować z własnych warzyw.

Zadanie konkursowe

Wiosna wokół nas. Wygraj książkę Piotra Kucharskiego „Miejski farmerZadanie konkursowe polega na przesłaniu autorskiego zdjęcia, które będzie przedstawiało wiosnę w Waszych domach, ogrodach lub balkonach. Pokażcie nam tę cudowną porę roku Waszym okiem. Uwaga!  #ogrodmarzen musi być częścią kompozycji zdjęcia.

Nadsyłanie zgłoszeń

Zdjęcia należy przysyłać mailem na adres redakcja@e-budownictwo.pl

W temacie maila prosimy wpisać hasło Wiosna w ogrodzie, a w jego treści zawrzeć adnotację: Po zapoznaniu się, akceptuję regulamin konkursu „Wiosna w ogrodzie".

Czas trwania konkursu

Na zgłoszenia konkursowe czekamy od 3 kwietnia do 17 kwietnia (do godz. 23:59) 2017 roku.
Listę laureatów ogłosimy 20 kwietnia 2017 roku, w portalu e-ogrodek.pl.

Nagrody w konkursie

W naszym konkursie zostanie wyróżnionych 5 osób, które otrzymają książkę Piotra Kucharskiego "Miejski farmer. Z ogrodu na talerz".

Regulamin konkursu

Fundator nagród

Wiosna wokół nas. Wygraj książkę Piotra Kucharskiego „Miejski farmer

 

 

 

 

 

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

, ,

Autor: Katarzyna Dębek

Polecamy Ci również

Zobacz także