Wąż ogrodowy w rolce

Wąż ogrodowy w rolce

Specjalne wózki na wąż ogrodowy ułatwiają podlewanie ogrodu i samo przechowywanie węża. Dostępne są modele dostosowane do ogrodów i tarasów różnej wielkości.

W ogrodach średnich i dużych

Nowy model wózka Classic Gardena przekształca podlewanie w zwykły spacer po ogrodzie, dzięki lekko pracującym, specjalnie profilowanym kołom. Model 60 TS idealnie nadaje się do średniej wielkości ogrodów. Można nim łatwo transportować do 60 metrów węża ogrodowego. Dla osób posiadających duży ogród radzimy wybrać model 100 HG. Ten solidny pomocnik z łatwością przewiezie do 100 metrów węża. Z jego pomocą zapomnimy o wszelkich trudnościach związanych z podlewaniem naszych trawników, kwiatów czy krzewów.

Szczególną zaletą nowego Classic 100 HG GARDENA jest jego wyjątkowa stabilność, dzięki specjalnie uformowanej podstawie aluminiowej. Nowy rodzaj montażu uchwytu umożliwia wygodne manewrowanie wózkiem, niezależnie od wzrostu osoby obsługującej. Po podlaniu, wystarczy złożyć korbę oraz rączkę wózka i wygodnie go przechowywać - bez potrzeby zajmowania dużej ilości miejsca.

Mała wskazówka na czyste dłonie: model 100 HG posiada dodatkową funkcję automatycznego zwijania węża. Brudne ręce i niestaranie zwinięty wąż ogrodowy staje się przeszłością. Właściciele ogrodów, którzy mają problem ze schylaniem się powinni uważnie przyjrzeć się modelowi Comfort easyRoll plus. Składana korba w górnej części uchwytu umożliwia łatwe nawijanie węża w pozycji stojącej: zapomnij o bólu pleców.

wąż ogrodowy
wąż ogrodowy
wąż ogrodowy
wąż ogrodowy
wąż ogrodowy
podlewanie ogrodu
wąż ogrodowy
podlewanie ogrodu
wąż ogrodowy

Dla małych ogrodów i tarasów

Dla właścicieli balkonów i tarasów z bujną roślinności przygotowano nowe nosidło na wąż. Jest ono idealnym pomocnikiem w nawadnianiu mniejszych powierzchni. Małe i lekkie nosidło na wąż w zestawie ma elementy podłączeniowe do kranu oraz zraszacz prosty. Komfort i funkcjonalność – wszystko połączone w jedno urządzenie w bardzo przystępnej cenie.

Dla wczasowiczów

Wielbiciele campingu i żeglowania powinni zwrócić uwagę na nowe nosidło na wąż, które zostało zaprojektowane specjalnie dla wczasowiczów. Jest niezwykle łatwe w noszeniu oraz oszczędza miejsce podczas przechowywania. Komplet zawiera zraszacz prosty gotowy do użycia.

Oceń artykuł
4,83 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Gardena

Polecamy Ci również

Zobacz także