Trawa na balkonie

Trawa na balkonie

Zielona, ładna trawa to największy atrybut pięknego ogrodu. Jest to jednak duże wyzwanie dla początkującego ogrodnika.  Jest jednak bardzo prosty sposób, aby szybko i bez  komplikacji cieszyć się z zielonego balkonu czy tarasu.

sztuczna trawa na tarasieCo zrobić, aby na naszym balkonie pojawiła się zielona trawa?
Rozwiązaniem jest sztuczna trawa - wygląda bardzo naturalnie (efekt jest niesamowity), jest prosta w montażu i utrzymaniu oraz przyjazna dla środowiska. Nie wymaga nawadniania i pestycydów, a ponadto można ją wykorzystać powtórnie w kolejnym sezonie. Jest idealnym rozwiązaniem do miejsc, w których założenie naturalnego trawnika jest niemożliwe lub zbyt kosztowne. Doskonale sprawdza się więc na balkonach i tarasach, zastępując śliskie płytki.

sztuczna trawa
trawnik
wykładzina tarasowa
wzornik sztuczna trawa
trawnik sztuczny
golf na sztucznej trawie
zielony taras
wzór sztuczna trawa
wykładzina sztuczna trawa
zielony trawnik
sztuczna trawa wzór
wykładzina na balkon

Sztuczna trawa jest wysoce odporna na uszkodzenia, działanie promieni UV i wilgoć. Jest też łatwa w pielęgnacji - nie trzeba jej przycinać ani podlewać. Wystarczy ją jedynie zamiatać. Ponadto jej długie miękkie runo zapewnia komfort chodzenia po podłożu. Im runo jest dłuższe i prostsze oraz gęściej utkane tym wykładzina jest milsza w dotyku i bardziej przypomina strukturę prawdziwej trawy.

Sztuczna trawa jest dostępna również w wersji ognioodpornej, polecanej do  pomieszczeń użyteczności publicznej, na przykład w letnich ogródkach restauracji i pubów. 

Cena sztucznej trawy dostępnej w Sklepach KOMFORT waha się od 9,99 zł/m2 do 119,00 zł/m2.

Oceń artykuł
2,93 / 14 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Ewa Kalicka

Źródło: Komfort

Polecamy Ci również

Zobacz także