Tarasy z granitu

Tarasy z granitu

taras z płytek granitowytchTaras stanowi integralną cześć domu, która wymaga solidnej i trwałej oprawy.  

Pomysłem na wykończenie tarasu mogą być płytki granitowe. Kamienny taras jest odporny na czynniki atmosferyczne i niskie temperatury. Barwne akcenty posadzki umożliwiają przełamanie monotonii i urozmaicenie aranżacji. Ciekawa struktura płytek granitowych pozwala stworzyć gustowne, nasycone naturalną barwą kamienia przedłużenie domu.

Kompozycja barw z naturą

Płytki granitowe dostępne są w różnych rozmiarach i kolorystyce. Sprawdzą się nie tylko na tarasie, ale także np. na schodach prowadzących do wejścia domu. Delikatna mleczno kawowa barwa płytek, wzbogacona brązowymi akcentami komponuje się z zielenią ogrodu, tworząc naturalny pomost między architekturą a naturą.

schody granitoweUroda, która nie przemija

Twarda struktura granitu, wytrzymałość na zmienną pogodę i niska ścieralność czynią z niego idealny materiał na domowy taras. Niekwestionowanym atutem surowca jest też odporność na powstawanie pod wpływem deszczu
i śniegu wykwitów. Naturalnie gładka  powierzchnia płytek nie jest podatna na zniszczenia mechaniczne, tłuszcz czy oddziaływanie kwasów. Specjalny proces obróbki granitu umożliwia zaś uzyskanie antypoślizgowej powierzchni. Dzięki tym właściwościom taras z granitu jest nie tylko estetycznym, ale i funkcjonalnym rozwiązaniem, które sprawdzi się zarówno w czasie spotkań towarzyskich i rodzinnych przy grillu, niezależnie od pogody.

Parametry techniczne płytek granitowych Ivory Brown:
Wymiar : 61 x 30,5 x 1cm
Powierzchnia: płomieniowana, polerowana
Cena : 189 zł

Co na taras?

drewniane deski tarasowe
wynik głosowania
38,3%
deski kompozytowe
wynik głosowania
14%
kostka brukowa
wynik głosowania
17,5%
płyty betonowe
wynik głosowania
14,4%
gres
wynik głosowania
15,8%

Ilość oddanych głosów: 3705

Oceń artykuł
3,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: RR Granity

Polecamy Ci również

Zobacz także