Sterowanie kosiarką za pomocą iPhone

Sterowanie kosiarką za pomocą iPhone

iPhone z aplikacją do sterowania kosiarkąWedług badań 40% właścicieli ogrodów nie ma czasu
o nie dbać, co wiąże się z rosnącą popularnością automatycznych kosiarek. Przygotowano jednak kolejne udogodnienie - aplikację na iPhone, przeznaczoną do zdalnego sterowania kosiarką Husqvarna Automower®.


Teraz można kosić trawę, nawet będąc poza domem. Każda automatyczna kosiarka Husqvarna Automower®, wyposażona
w Jednostkę Komunikacyjną GPS, może być zdalnie włączona
i wyłączona, a jej ruchy można śledzić poprzez wyświetlacz iPhone. Aplikacja ma także filmy instalacyjne, przewodnik kupującego oraz zestaw najczęściej zadawanych pytań.

kosiarka sterowana iPhonem

Wszyscy chcemy mieć ładnie utrzymany trawnik, ale tylko nieliczni mogą poświęcić na jego pielęgnację odpowiednią ilość czasu. Z pomocą automatycznej kosiarki życie właścicieli ogrodów staje się łatwiejsze. Dzięki aplikacji iPhone przenosimy ogrodnictwo w zupełnie nowy wymiar.

Jaki trawnik?

trawnik z rolki
wynik głosowania
23,7%
trawnik wysiewany
wynik głosowania
76,4%

Ilość oddanych głosów: 3734

kosiarka automatycznaJednostka Komunikacyjna GPS jest dostępna dla większości wersji kosiarek Automower®, a od 2011 roku jest standardem w modelu 260 ACX. GPS umożliwia także namierzenie złodzieja, w przypadku kradzieży kosiarki, a także powiadomienie alarmowe SMS.
Husqvarna Automower® to pierwsze w pełni inteligentne kosiarki automatyczne. Zostały tak skonstruowane, aby realizować koszenie niezależnie od kształtu trawnika, obecności przeszkód, ukształtowania terenu czy pogody. Zastosowane rozwiązania techniczne spowodowały, że kosiarki te są ekonomiczne, ciche i bezpieczne w użytkowaniu.

Oceń artykuł
4,20 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Husqvarna

Polecamy Ci również

Zobacz także