Startuje wiosna bez ograniczeń w T-Mobile

0
Startuje wiosna bez ograniczeń w T-Mobile

Za oknem wiosna w pełni – można w końcu uwolnić się od zimowych ubrań, krótkich dni i szaroburej pogody i bez limitów korzystać z uroków wiosny. Również w T-Mobile, gdzie tegoroczna wiosna będzie upływać właśnie pod znakiem usuwaniach ograniczeń i korzystania z nielimitowanych doświadczeń. Od dziś do końca maja wszyscy obecni i nowi klienci T-Mobile, którzy już posiadają, zakupią lub zmienią swój abonament na taryfę „M Nielimitowana” lub „L Nielitowana”, drugą ofertę z nielimitowanym Internetem na rok lub Internetem światłowodowym na 12 miesięcy otrzymają na nasz koszt. Do tego dorzucamy atrakcyjne zniżki na urządzenia – wszystko po to, aby nasi klienci mogli działać bez ograniczeń i skupić się na tym, co teraz ma dla nich znaczenie. 

Najlepsze rozwiązania technologiczne to te, które pozwalają nam zapomnieć o ograniczeniach. Dlatego w T-Mobile tworzymy oferty, które naszym klientom pozwolą działać bez limitów, realizować to, co aktualnie ma dla nich znaczenie i sięgać po to, co najlepsze. Właśnie dlatego jako pierwsi na polskim rynku wprowadziliśmy nielimitowany (zarówno co do prędkości, jak i liczby gigabajtów) Internet w smartfonie oraz nielimitowany Internet domowy. Teraz czas na następny krok. Wybierając abonament z nielimitowanym Internetem, można zgarnąć kolejny taki abonament lub Internet światłowodowy na 12 miesięcy za 0 zł. A po tym okresie również comiesięczną, 20-złotową zniżkę na kontynuację usługi w ramach „Korzyści dla domu”.

Wybierz swój abonament i zapomnij o limitach

Oferta dotyczy klientów, którzy zdecydują się na jedną z ofert abonamentowych w T-Mobile z nielimitowanym Internetem. Co w nich znajdziemy? W przypadku opcji „L Nielimitowana” są to rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu oraz całkowicie nielimitowany Internet 5G w maksymalnej, dostępnej prędkości, bez limitu pakietu danych do wykorzystania. Dodatkowo wyróżniającym plan taryfowy na rynku bonusem jest przysługująca zniżka na urządzenie w wysokości 300 zł. Do tego dodajemy dostęp do „Rozrywki Uwolnionej” na 12 miesięcy w prezencie. To jedyna usługa na rynku, która daje użytkownikom dostęp zarówno do telewizji, streamingu wideo z ulubionymi serialami i filmami, ebooków, jak i najlepszej muzyki. Na liście dostępnych serwisów znajdują się HBO GO, Tidal Premium, Legimi, Polsat Box Go i Eleven Sports, z których można naprzemiennie korzystać co 30 dni. Regularna cena taryfy „L Nielimitowana” to 85 zł miesięcznie, a jako kolejna usługa – 65 zł miesięcznie. Drugim wariantem oferty, do której można dobrać promocyjne usługi, jest „M Nielimitowana”. Podobnie jak L-ka, gwarantuje ona nielimitowane połączenia oraz wiadomości. Wliczony jest tu także Internet bez limitu danych – w stałej, maksymalnej prędkości do 30 Mb/s. Nie zabrakło również 200-złotowej zniżki na smartfon oraz 6-miesięcznego dostępu do „Rozrywki Uwolnionej”. Abonament w tym wariancie kosztuje 65 zł miesięcznie, a jako kolejna usługa tylko 45 zł miesięcznie.

Ciesz się Internetem bez ograniczeń na nasz koszt


Do każdego z tych abonamentów można dobrać kolejną usługę – a w zasadzie dowolną ich liczbę. Może to być abonament z urządzeniem – wtedy T-Mobile bierze na siebie opłaty za usługę przez 12 miesięcy lub wariant bez urządzenia z 6-cioma miesiącami bez opłat. Promocja z urządzeniem naprawdę się opłaca – oprócz nawet 780 zł dodatkowych oszczędności przy taryfie „M Nielimitowana”, otrzymujemy rabat na smartfon lub inny sprzęt na raty 0% w wysokości do 400 zł (wybierając dwie oferty tego samego dnia). Drugą opcją do wyboru jest usługa Internetu światłowodowego, w ramach której T-Mobile również bierze na siebie całkowite opłaty przez 12 miesięcy. W ramach promocji można wybrać dowolną z dostępnych prędkości światłowodu: do 300 Mb/s, do 600 Mb/s lub do 900 Mb/s. Przez pierwsze 12 miesięcy nie będą doliczane również opłaty obowiązujące w budynkach o wyższych kosztach przyłączenia, takich jak np. domy jednorodzinne.

Trzeci wariant – dla osób, które nie mają dostępu do światłowodu – to mobilny Internet domowy bez limitu danych, którego z kolei 3-miesięczne koszty pokrywa T-Mobile. W ramach oferty klienci mogą wybrać ofertę z Internetem bez limitu danych w prędkości do 30 Mb/s. 60 Mb/s lub 90 Mb/s lub bez limitu prędkości z anteną zewnętrzną. We wszystkich tych przypadkach po zakończeniu promocyjnego okresu użytkownik otrzymuje rabat na dalsze korzystanie z usługi w wysokości 20 zł miesięcznie. Oznacza to, że cena drugiego abonamentu „M Nielimitowana” wyniesie po roku 45 zł, a opcji L – 65 zł. Natomiast światłowodu, w zależności od wybranej prędkości, kolejno – 40 zł, 50 zł lub 70 zł. W przypadku Internetu domowego będzie to zaś 40, 50 lub 70 zł, a przy Internecie domowym z anteną analogicznie – 60, 70, 90 albo 110 zł.

Złap urządzenie w lepszej cenie


Dodatkowo w ramach promocji przygotowaliśmy atrakcyjne zniżki na smartfony, w tym m.in. Samsunga Galaxy A52s oraz Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G. Korzystając z taryfy „M Nielimitowana”, każdy z tych modeli otrzymamy 200 zł taniej, a przy taryfie „L Nielimitowana” do 300 zł taniej.

Nielimitowane możliwości skorzystania z promocji

Z wiosennej oferty mogą skorzystać nie tylko nowi klienci, ale także ci, którzy posiadają już numer w T-Mobile – zarówno obecni użytkownicy nielimitowanych taryf, jak i klienci posiadający inną taryfę, którzy zmienią ją na taryfy „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana”. Promocja obowiązuje do 31 maja włącznie. [sc]Wszystko, co teraz ma znaczenie[/sc] Ofercie towarzyszy ponadto promująca ją kampania reklamowa, pokazująca, jak brak limitów technologicznych pozwala skupić się na tym, co dla nas najważniejsze. Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką i Customer Experience z agencją DDB Warszawa. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Mindshare. Działania w Internecie prowadzi VMLY&R, a materiały BTL opracowała agencja ARC – Grupa Publicis.

Więcej informacji na temat oferty można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/roknanaszkoszt.

Oceń artykuł
0,00 / 0 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

, ,

Polecamy Ci również

Zobacz także