Sposoby na komary

Sposoby na komary

Wybierasz się na wakacje w tropiki? A może na Mazury? Niezależnie od miejsca, w którym spędzamy lato, komary dają nam się we znaki. Przedstawiamy praktyczne urządzenia do walki z insektami.

Baldachim Moskito, 180x200 cm
Zapewni nam spokojną noc. Można go używać wszędzie - na kempingu, w hotelu oraz oczywiście
w domu. Osłona ma 2 wejścia, a system prętów z włókna szklanego umożliwia prosty montaż
i demontaż. Baldachim zapakowany jest w wygodną torbę, dł. x szer. x wys. 200x180x150 cm.
Cena 129.99 zł.
Zabójca owadów
Urządzenie likwidujące komary. Skuteczne dzięki rurkom UV o mocy 6 W. Obszar działania do
60 m². Do postawienia lub zawieszenia. Urządzenie idealne na długie wieczory przy otwartym oknie. Komary są unieszkodliwiane prądem (nieszkodliwym dla ludzi). Z misą, łańcuszkiem, przyłączem do sieci, kratką ochronną i włącznikiem. Wymiary 26x27x8 cm. Cena 89.99 zł.
Urządzenie do łapania owadów
Pająki, osy, muchy, chrząszcze - wszystkie skutecznie łapane są do tego innowacyjnego urządzenia. Urządzenie nie robi owadom krzywdy - wyłącznie od nas zależy, czy pozbędziemy się ich humanitarnie i wypuścimy z dala od domu. Produkt składa się z: części podstawowej, zasilanej baterią 9 V (niedołączoną), dwuczęściowej rury przedłużającej, pokrywy zamykającej, gumowej nakładki do „łowienia" insektów ze ściany. Całkowita długość złożonego urządzenia to 65 cm, średnica rury 3 cm. Cena 39.99 zł.
Ultradźwiękowy odstraszacz szkodników
Niezwykle szybko działający - odstrasza szkodniki przy pomocy ultradźwięków, niesłyszalny i bezpieczny dla ludzi i zwierząt domowych, nadaje się do zastosowania w kuchni, piwnicy, garażu itp. Zakres działania ok. 200 m². Ultradźwięki odstraszają szczury, myszy, mrówki, pająki, karaluchy, komary i inne szkodniki, nie zabijając ich. Urządzenie wystarczy podłączyć do prądu (230V, wtyczka w komplecie). Produkt zużywa tylko 4,5 W prądu. Wymiary 9x11x7 cm. Cena: 24.90 zł.
Ultrasoniczny odstraszacz owadów elektryczny
Chroni przed insektami i nie emituje trujących oparów. Koniec z podejrzanie pachnącymi sprayami, świecami i kadzidłami. Zasilanie z sieci 230V (bez przewodu - urządzenie podłącza się bezpośrednio do kontaktu). Cena: 39.90 zł.
Packa na owady na baterie
Bezpieczna dla ludzi, nie zostawia śladów. Pozbądź się much i innych latających natrętów w nowoczesny sposób - za pomocą elektrycznej trzywarstwowej packi na baterie. Bez chemikaliów
i mało estetycznych lepów. Zasilana bateriami 2x1,5V, AA. Wymiary 17x46 cm. Wykonana z tworzywa sztucznego i metalu. Cena: 15.50 zł.
Moskitiera na drzwi
Nie ma nic gorszego niż bzyczące i gryzące owady latające po domu w uroczy letni wieczór. Można temu zapobiec. Wystarczy założyć na drzwi poliestrową moskitierę i po kłopocie, żaden komar nie wedrze się do naszego mieszkania. Łatwa w montażu, w estetycznym antracytowym kolorze. Wymiary siatki 75x220 cm każda. Taśma 560x1 cm. Cena: 25.00 zł.

Baldachim na insekty
Baldachim - moskitiera na insekty
Baldachim - moskitiera na insekty
Moskitiera na okno
Moskitiera na wózek dziecięcy
Packa na owady
Siatka przeciw komarom
Siatka okienna na komary
Ultradźwiękowy odstarszacz komarów
Ultrasoniczny odstraszacz owadów
Ultrasoniczny odstraszacz owadów
Ultrasoniczny odstraszacz owadów
Urządzenie do łapania owadów
Urządzenie do łapania owadów
Zabójca owadów

Moskitiera na okno
Wystarczy założyć na okna poliestrową moskitierę i po kłopocie, żaden komar nie wedrze się do mieszkania. Łatwa w montażu, w estetycznym antracytowym kolorze. Wymiary siatki 130x150 cm. Taśma 560x1 cm. Cena: 16.00 zł. Można myć wodą w temperaturze 30ºC.
Ultrasoniczny odstraszacz owadów (przenośny)
Zawieś to urządzenie na szyi lub noś jak zegarek, a skutecznie ochronisz się przed ukąszeniami komarów bez konieczności nacierania się smarowidłami. Zasilany baterią litową CR 2032 3V (niedołączona do produktu). Cena: 29.90 zł.
Moskitiera na wózek dziecięcy
Przydatna moskitiera na dziecięcy wózek, wykonana z białej, delikatnej siatki. Moskitiera na gumkę pasuje do każdego wózka. Wymiary 130x130 cm. 100 % poliester. Prać ręcznie w temperaturze do 30ºC. Cena: 9.90 zł.
Siatka przeciw owadom z magnetycznym zapięciem
Niezawodna siatka chroniąca przed komarami i osami przy otwartych drzwiach balkonowych. Montowana za pomocą taśmy klejącej lub gwoździków do ramy drzwi. Dwie części moskitiery pozwalają na swobodne przejście i natychmiast zamykają się dzięki zamontowanemu zamkowi magnetycznemu. Połówki moskitiery z tworzywa sztucznego w komplecie z bordiurą i materiałem montażowym. Wymiary 100x220 cm. Cena 29.99 zł.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Weltbild.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także