Romantyczny ogród - nastrojowe oświetlenie

Romantyczny ogród - nastrojowe oświetlenie

Romantyczny ogród łatwo możemy stworzyć dzięki odpowiedniemu oświetleniu.

Najłatwiejszym, a jednocześnie niezawodnym sposobem na takie romantyczne oświetlenie w ogrodzie czy na tarasie jest ustawienie świeczek. Podobnie, jak w domu i mieszkaniu, również na zewnątrz ciepłe światło świeczek tworzy niepowtarzalną atmosferę.

pływające świeczkilampiony

oświetlenie oczka wodnegoPomysłów na aranżację świeczek w ogrodzie i na tarasie jest mnóstwo – od ozdobnych gotowych pojemników, do zwykłych szklanych naczyń, którym nadamy nową rolę – słoiki czy misy znakomicie nadają się na lampiony. Doskonałym pomysłem jest też umieszczenie świeczek na wodzie. Do tego wystarczy głęboki talerz, choć świeczki unoszące się na powierzchni basenu, albo oczka wodnego wyglądają po prostu wspaniale.
Zapraszamy do zabawy w romantyczny ogród.

romantyczne oświetlenielatarnie ogrodowedekoracja stołuświeczki na stoleszklany lampionaranżacja świeczekświeczki w misiekolorowe świeczkilampiony szklanelatarnie w ogrodziemetalowe lampionypomysł na oświetlenie ogrodudekoracyjne oświetlenie ogrodudekoracyjny świeczniklampki ogrodoweświeczki w szklanych pojemnikachpomysł na świeczkiświeczki w lampionachdekoracyjne świeczkidekoracyjne oświetlenie stołuświeczki jak kwiatypomysł na dekorację stołu

Oceń artykuł
4,00 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Zdjęcia: shelterness.com

Polecamy Ci również

Zobacz także