Projektowanie ogrodów - konkurs

Projektowanie ogrodów - konkurs

kwitnący ogródJeśli ogrodnictwo jest Twoją pasją i marzysz o tym, by nauczyć się projektować i pielęgnować ogrody  zapraszamy do udziału w naszym konkursie.

Zakładanie ogrodu to wielka przyjemność, a zbliżająca się wielkimi krokami wiosna to świetny czas na aranżację ogrodu. Jednak, aby ogród cieszył nas przez długie lata, przy jego projektowaniu trzeba pod uwagę wziąć wiele czynników – od rozwiązań technicznych, po komponowanie i pielęgnację roślin. Dzięki naszemu konkursowi, możecie nauczyć się stworzyć ogród doskonały.

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym nagrodami są kursy projektowania ogrodów.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Wystarczy odpowiedzieć na pytania konkursowe oraz uzasadnić, dlaczego to Ty powinieneś wygrać.
Szansę na wygraną ma sześć osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytania najciekawiej uzasadnią dlaczego to one powinny wygrać.

ogród w mieścieNagrody
Trzy osoby nagrodzimy udziałem w Kursie zakładania i pielęgnacji ogrodów (zajęcia odbywają się w weekendy i rozpoczynają się 6. kwietnia).

Kolejne trzy osoby wygrają udział w kursie
Ogród w mieście - kurs projektowania tarasów, balkonów i małych ogrodów (zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki, rozpoczynają się 2. kwietnia).

Pytania konkursowe:

  1. jakie rośliny przepowiadają pogodę – wymień 5 gatunków
  2. jakie byliny są nazywane „kwiatami zimy”
  3. jaka jest inna nazwa funkii
  4. jakie byliny można sadzić zamiast trawnika – wymień 5 gatunków
  5. jakie rośliny odstraszają owady – wymień 5 gatunków

Podpowiedzi szukaj na portalu e-ogrodek.pl, w dziale Rośliny ogrodowe

Konkurs trwa od 12. do 20. marca 2013 roku. Wyniki ogłosimy w portalu e-ogrodek.pl
do 22. marca.

Odpowiedzi prosimy przysyłać na adres konkurs@e-ogrodek.pl, wpisując w temacie „Projektowanie ogrodów” (w treści maila prosimy również zawrzeć informację „Po zapoznaniu się, akceptuję regulamin konkursu Projektowanie ogrodów").

Prosimy o wskazanie, czy interesują Państwa kursy organizowane w weekendy, czy w dni powszednie. Jednak ostateczna kwalifikacja zależy od organizatora kursu.

Uwaga!

Laureaci konkursu będą proszeni o przysłanie swoich danych teleadresowych do dnia 24.03.2013 r. Jest to warunek niezbędny do otrzymania nagrody.

Regulamin konkursu

Fundator nagród

Projektowanie ogrodów - konkurs - zdjęcie 3

Oceń artykuł
5,00 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Zdjęcia: Pylon

Polecamy Ci również

Zobacz także