Podlewanie ogrodu – niezbędne akcesoria

Podlewanie ogrodu – niezbędne akcesoria

Wiosna to czas, kiedy właściciele działek i ogrodów mogą wreszcie zająć się porządkowaniem swoich terenów zielonych i pomyśleć o właściwej pielęgnacji roślinności, uzupełniając niezbędny sprzęt lub wymieniając go na nowy.

Garden Program firmy Ferro jest bogatą kolekcją profesjonalnych akcesoriów ogrodowych. Znajdziemy w niej szeroki wybór niezwykle użytecznych pistoletów zraszających – plastikowych i metalowych o funkcjonalnych rączkach. Możemy wybrać wersje z regulatorem strumienia lub bez, a także niezwykle atrakcyjny pistolet z 7 funkcjami, lub pistolet 6-funkcyjny z dołączonymi złączkami. Komfortowe w użyciu sprawdzą się doskonale w ogrodzie i na działce. W Programie znalazł się również zestaw zraszaczy wielofunkcyjnych, w tym zraszacz wahadłowy 19.strumieniowy, impulsowy ze szpicem, 7-funkcyjny teleskopowy oraz zraszacz obrotowy 3.drogowy.

komplet złączek ze zraszaczem
pistolet natryskowy metalowy
pistolet natryskowy plastikowy
wąż ogrodowy Cobra
zraszacz ośmiofunkcyjny
zraszacz obrotowy 3.drogowy
zraszacz regulowany mosiężny
zwijacz automatyczny ścienny
zwijacz ręczny przenośny
zraszacz impulsowy ze szpicem
zraszacz wahadłowy 19.strumieniowy

Ferro oferuje także wygodne węże ogrodowe Cobra, które po napełnieniu wodą trzykrotnie zwiększają swoją długość. Węże są lekkie i w przeciwieństwie do tradycyjnych węży - nie załamują się. Oferowane są w komplecie z dwiema szybkozłączkami i zaworem kulowym odcinającym.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Ferro

Zdjęcia: fotolia, Ferro

Polecamy Ci również

Zobacz także