Podlewanie ogrodu – niezbędne akcesoria

Wiosna to czas, kiedy właściciele działek i ogrodów mogą wreszcie zająć się porządkowaniem swoich terenów zielonych i pomyśleć o właściwej pielęgnacji roślinności, uzupełniając niezbędny sprzęt lub wymieniając go na nowy.

Garden Program firmy Ferro jest bogatą kolekcją profesjonalnych akcesoriów ogrodowych. Znajdziemy w niej szeroki wybór niezwykle użytecznych pistoletów zraszających – plastikowych i metalowych o funkcjonalnych rączkach. Możemy wybrać wersje z regulatorem strumienia lub bez, a także niezwykle atrakcyjny pistolet z 7 funkcjami, lub pistolet 6-funkcyjny z dołączonymi złączkami. Komfortowe w użyciu sprawdzą się doskonale w ogrodzie i na działce. W Programie znalazł się również zestaw zraszaczy wielofunkcyjnych, w tym zraszacz wahadłowy 19.strumieniowy, impulsowy ze szpicem, 7-funkcyjny teleskopowy oraz zraszacz obrotowy 3.drogowy.

Ferro oferuje także wygodne węże ogrodowe Cobra, które po napełnieniu wodą trzykrotnie zwiększają swoją długość. Węże są lekkie i w przeciwieństwie do tradycyjnych węży - nie załamują się. Oferowane są w komplecie z dwiema szybkozłączkami i zaworem kulowym odcinającym.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Ferro

Zdjęcia: fotolia, Ferro

Polecamy Ci również

Zobacz także