Pielęgnacja terenów zielonych - ZUK Świecie

0
Pielęgnacja terenów zielonych - ZUK Świecie
Pielęgnacja terenów zielonych.

Niewielka liczba mieszkańców powiatu świeckiego zdaje sobie sprawę z tego, że Zakład Usług Komunalnych oprócz wywozu nieczystości zajmuje się pielęgnację terenów zielonych.

Większość roślin zdobiących miasto Świecie jest efektem pracy świeckiej firmy komunalnej. Chcąc wyjść naprzeciw wszelkim oczekiwaniom klientów, ZUK Świecie przygotował bogatą ofertę prac zieleni skupioną na indywidualnych potrzebach mieszkańców. W skład jej wychodzi między innymi zakładanie trawnika z siewu oraz z rolki, pielęgnacja związana z regeneracją i naważeniem trawnika, różnorodne sadzenie, grabienie, pielenie czy cięcie drzew, krzewów i żywopłotów. Poza pojedynczymi usługami można skorzystać z kompleksowej pielęgnacji ogrodu, przygotowanej pod indywidualne potrzeby klienta. Na domiar szerokiego wyboru usług związanych z zagospodarowaniem terenów zielonych ZUK Świecie oferuje również pakiet usług zimowych. Proponuje stałą oraz jednorazową usługę w postaci odśnieżania terenu lub chodnika wraz z posypaniem mieszaniny piaskowo-solnej.    

 Wszystkie prace wykonywane są profesjonalnym sprzętem, jakim dysponuje niewiele firm w okolicy. Na jakość wykonywanych usług wpływ ma nie tylko zaplecze techniczne firmy ale również pracownicy, którzy mają wieloletnie doświadczenie w tej branży. 

Doskonałym efektem pracy firmy komunalnej jest nowy skwer na osiedlu 800-lecia w Świeciu oraz nowe rondo przy ulicy Sienkiewicza, Kościuszki i Słowackiego, gdzie wszystkie prace związane z aranżacją zieleni wykonane zostały w ramach podwykonawstwa przez ZUK Świecie.

 

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.
ul. Ciepła 4, 86-100 Świecie
tel. 52 331 27 78
www.zuk-swiecie.pl

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

,

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Polecamy Ci również

Zobacz także