Piece i grille ogrodowe opalane drewnem

Piece i grille ogrodowe opalane drewnem

tradycyjny piec ValorianiWszystkim, którzy cenią sobie wyśmienity smak potraw i chcą wrócić do dawnych metod gotowania, proponujemy zastosowanie pieców i grilli ogrodowych opalanych drewnem.*

Piece do pieczenia pizzy i chleba włoskiego producenta Valoriani to blisko 60. letnia sprawdzona technologia. Doskonała jakość materiałów użytych do produkcji modułów pieca powoduje, że posiadają one wysokie parametry termiczne. Dodatkowo zastosowanie wysokiej jakości izolacji na etapie budowy pieca, pozwala na utrzymanie żądanej temperatury po jego nagrzaniu.
Piece doskonale nadają się do pieczenia pizzy, chleba, mięsa oraz ryb, ale też innych produktów, takich jak ciasta czy warzywa.

piec do pieczenia chleba i pizzypiec do ogrodu

piec na drewno do ogrodupiec opalany drewnem

Piece i grille ogrodowe opalane drewnem Fontana Forni to nowoczesne urządzenia wykonane z wysokiej jakości stali. Dostępne są  w różnych modelach, kolorystyce i rozmiarach. Przeznaczone są do pieczenia praktycznie wszystkiego, co świadczy o ich wielofunkcyjności. Świetnie pasują do ogrodów, tarasów, jak i innych aranżacji.
Materiały, z których są wykonane posiadają właściwości ogniotrwałe, antykorozyjne i są certyfikowane.

piec ogrodowy Fontana Fornigrill ogrodowy opalany drewnempiec ogrodowy ze stali nierdzewnej

* artykuł sponsorowany

Oceń artykuł
4,17 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Forno Italia

Polecamy Ci również

Zobacz także