Szukając pomysłów na kwiaty w domu, trzeba oczywiście zastanowić się, jakie gatunki roślin wybrać, ale równie ważne są oryginalne doniczki.
Wybór doniczek, wykonanych z różnych materiałów i w różnorakich kolorach jest duży. Zawsze też można zwykłą doniczkę samodzielnie ozdobić lub umieścić je dekoracyjnej osłonce.
Świetnym pomysłem są też oryginalne doniczki, zaprojektowane przez Tend, we współpracy z Bells&Whistles. Te oryginalne doniczki są ultarnowoczesne. Białe, stojące, są wykonane w ten sposób, że rośliny w nich zasadzone wyglądają jak... kosmici. Te oryginalne doniczki znakomicie pasują do nowoczesnych wnętrz.
Oryginalne doniczki
10
Oceń artykuł
Opracowanie: Katarzyna Laszczak
Zdjęcia: freshome.us
Polecamy Ci również
Zobacz także
tom7878
Zgadzam się Doniczki są bardzo ważne, dodają charakteru wnętrzu. Ja obecnie szukam doniczek dla 7 nowych kwiatów. Trafiłem dzisiaj na http://fajnedonice.pl i chcę coś wybrać z ich kolekcji bo mają naprawdę ogromną i w rozsądnej cenie.
Monika_F
Warto odwiedzić sklep:
www.nowedonice.pl
Największy wybór donic , fajne kształty i największa różnorodność rozmiarów.
Polecam.
KasiaPen
Interesujące doniczki o ciekawych kształtach można znaleźć w sklepie http://donice24.pl.
sprfns
A ja używam zwykłych szarych doniczek, niczego specjalnego..
Jolanta02
Donice same w sobie bywają dekoracją. naprawdę warto kupić zwłaszcza ceramiczne z podstawkami. Wg mnie takie sa najlepsze dla kwiatów. Jakoś nie mam zaufania i nie lubie plastikowych donic. Chociaż bywaja piękne.
_________
Dobry psycholog poznań
gardenrun
dobrze dobrane donice wraz z kwiatami to piękna ozdoba ogrodu
tetate
Oczywiście,że tak. Szkoda tylko,że w sklepach stacjonarnych jest tak mały wybór. Nawet w tych większych supermarketach .
W ostatnim czasie spodobały mi się donice z technorattanu.
Odsyłam do katalogu:
http://www.meblobranie.pl/meble-technorattan/donice
Są bardzo nowoczesne i świetnie powinny prezentować się we współczesnej konwencji:
http://www.meblobranie.pl/userFiles/shop/items/img/7630/donica-trio-cottage-rattanowa-donica-trio-cottage-sklep-internetowy-18225-xs.jpeg
theblackpearl13
Kwiaty będą jeszcze efektowniej wyglądały w doniczkach drewnianych czy technorattanowych. Przeglądając ofertę sklepów internetowych zauważyłam, że tutaj jest spory wybór:http://ogrodolandia.pl/donice-ogrodowe
bonnie
doniczki są ważne, bo jeśli ktoś stylizuje swój ogród to one dodają charakteru. U mnie tak jest, dzięki nim zyskuję cały efekt jaki sobie zamierzyłam. W sklepie Dajar jets bardzo duży wybór: http://sklep.dajar.pl/dom-i-ogrod/ogrod ... a/doniczki
Tom4k
W Obi kupiłem wczoraj 3 duże doniczki są piękne