Odśnieżarki - do małych i dużych powierzchni

Odśnieżarki - do małych i dużych powierzchni

Pierwszy śnieg dotarł już do naszego kraju. Już wkrótce wszystkie ogrody, domy i chodniki pokryje gruba warstwa śnieżnego puchu. Jak walczyć ze śniegiem, kiedy łopata nie jest dostatecznie efektywna, a my musimy zadbać o otoczenie i bezpieczeństwo domowników? McCulloch prezentuje rozwiązania, które ułatwią pracę gospodarzowi domu.

odśnieżarka do ogrodu

Zasypany śniegiem podjazd, ścieżki i chodniki utrudniają poruszanie się, a domownicy mogą doznać poważnych urazów w przypadku poślizgnięcia się i upadku. Warto również pokreślić, iż odpowiedzialność odśnieżenia przydomowego chodnika zgodnie z literą polskiego prawa spoczywa na właścicielu posiadłości.

odśnieżarka SB121Design i moc w walce ze śniegiem

Walka ze śniegiem za pomocą łopaty to ciężkie zadanie, które często nie przynosi zamierzonych rezultatów. Zaspy śnieżne są trudnym przeciwnikiem, a siłowe mocowanie się z naturą może skończyć się kontuzją lub bolesnymi urazami pleców. Na szczęście każdy może wyposażyć się w urządzenie, które szybko i bezboleśnie rozprawi się ze śniegiem, a dodatkowo odznaczać się będzie nowoczesnym designem. Do odśnieżania małych powierzchni McCulloch poleca kompaktową i wydajną odśnieżarkę SB121. Idealnie sprawdza się na niewielkich powierzchniach. Szerokość robocza urządzenia wynosi 53 cm, a samą odśnieżarkę po sezonie zimowym bardzo łatwo i wygodnie możemy przechowywać w przydomowym schowku. Mając w domu to urządzenie nie tylko pozbędziemy się zalegającego śniegu, ale również wzbudzimy zazdrość sąsiadów, których wzrok przykuje agresywna linia i kolorystyka urządzenia, obrazująca jego moc i możliwości. 
– Należy pamiętać, iż posypywanie ścieżek i podjazdów środkami chemicznymi lub solą mogą zniszczyć nie tylko nasze obuwie czy karoserię auta, ale również rosnące w ogrodzie rośliny
– informuje, Jerzy Banaszczyk, Ekspert marki McCulloch.

odśnieżarka do dużej powierzchni

odśnieżarka PM85Do dużych powierzchni

Wymagający użytkownik pracujący w surowych warunkach potrzebuje do pracy maszyny, która sprawdzi się w każdych warunkach. Do ekstremalnych zadań idealnie sprawdzi się pług wirnikowy McCulloch PM85 wyposażony w dwustopniowy mechanizm zgarniania i wyrzutu śniegu. Dzięki elektrycznemu rozrusznikowi maszyna bez trudu zostanie uruchomiona nawet w niskich temperaturach. Szerokość robocza urządzenia wynosi 68 cm, dzięki czemu sprawdzi się na dużych powierzchniach. Zimą słońce zachodzi bardzo szybko, dlatego dla wygody i komfortu użytkownika odśnieżarka McCulloch została wyposażona w halogenowy reflektor, który umożliwia pracę po zmroku.

Dlaczego odśnieżarka?

To bardzo proste! Dzięki odśnieżarce możemy zapomnieć o fizycznej ciężkiej pracy łopatą, a nasze rośliny, odzież i karoseria samochodu nie zostaną zniszczone przez sól lub piasek, który często jest wykorzystywany podczas walki ze śniegiem. Wszystkie odśnieżarki marki McCulloch wyposażone są w obrotowy komin, który pozwala na wybór kierunku wyrzucanego śniegu i kontrole nad jego składowaniem. Każdy powinien mieć w swoim schowku urządzenie, które pozwoli mu szybko uporać się ze śniegiem. Dzięki czemu będzie miał więcej czasu na spędzanie go wspólnie z rodziną.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: McCulloch

Polecamy Ci również

Zobacz także