Nowoczesne parasole ogrodowe - rzuć wyzwanie słońcu

0
Parasole ogrodowe
Parasol do ogrodu ochroni przed słońcem i skwarem.

Świeże powietrze i prywatna strefa relaksu  to marzenie prawie każdego z nas. Jeśli jesteśmy właścicielami przestronnego ogrodu, koniecznie zadbajmy o nowoczesne rozwiązanie, które zapewni komfortowy wypoczynek, uchroni przed słońcem i wiatrem, ale także osłoni przed niechcianym wzrokiem ciekawskich. Czy myśleliście już o parasolach ogrodowych?

Wybierając konkretny model, warto zwrócić szczególną uwagę na kwestie techniczne, materiał z jakiego został wykonany, funkcjonalność oraz estetykę. Pamiętajmy, że design powinien być dopasowany do charakteru całego ogrodu – dzięki czemu stworzymy naprawdę wyjątkową przestrzeń.

Nowoczesny parasol
Parasole sprawdzą się także w miejscach użytku publicznego.

Parasole ogrodowe szwajcarskiej marki Glatz to doskonałe rozwiązanie dekoracyjne chroniące nie tylko przed słońcem, ale również nadające nowoczesny rys dostępnym przestrzeniom. Najwyższa jakość wykonania, perfekcyjny dobór materiałów, zaskakujące stylowe wzornictwo oraz łatwość obsługi to tylko niektóre z atutów.
Parasole Glatz doskonale sprawdzają się w prywatnych ogrodach i tarasach, które zmieniają w prawdziwą strefę relaksu. Doskonale pasują również do przestrzeni komercyjnych (restauracje, hotele), czyli wszędzie tam gdzie komfort i bezpieczeństwo gości są najważniejsze.
W ostatnim czasie pojawiła się nowa kolekcja parasoli pod nazwą Suncomfort. Charakteryzuje się szerokim wyborem rozmiarów i kształtów, które łatwo dopasujesz do większych i mniejszych przestrzeni. Paleta 6 kolorów pozwoli znaleźć model najbliższy twoim gustom. Dzięki perfekcyjnemu wykonaniu, ergonomii oraz użyciu gęstych tkanin z filtrem UV masz pewność, że każdy z parasoli Suncomfort zapewni ci doskonałą ochronę przed promieniami słonecznymi, dbając jednocześnie o Twój budżet, dzięki bardzo korzystnemu stosunkowi ceny do oferowanej jakości.

Parasol w ogrodzie
Biały parasol ogrodowy zapewni cień.


Więcej informacji o parasolach Glatz znajdziesz na stronie internetowej pod adresem: http://glatz-parasol.pl   Przy okazji zapoznaj się z całościową ofertą firmy, na którą składają się: markizy, pergole, screeny oraz meble ogrodowe.

Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Dormax

Polecamy Ci również

Zobacz także