Nowoczesne meble ogrodowe

Udany wypoczynek w ogrodzie czy zadowolenie gości na garden party w dużej mierze zależą od mebli ogrodowych. Nowoczesne meble ogrodowe, trwałe i wygodne, coraz bardziej upodobniają się do domowych mebli wypoczynkowych.

Duże, rozłożyste sofy to dobry pomysł dla właścicieli rozległych ogrodów i tarasów. W mniejszych ogrodach lepiej sprawdzają się pojedyncze fotele oraz małe stoliki. Puszyste poduszki i miękkie narzuty to gwarancja wygody każdego mebla, stwarzają przy tym przytulny nastrój, a ich dobór to okazja do zabawy kolorem i stylem.

W mniejszych ogrodach można wykorzystać również istniejące elementy małej architektury do stworzenia niebanalnych rozwiązań. Mocne, drewniane podpory altany czy pergoli to znakomite rusztowanie pod klasyczny hamak lub duże, wiszące "łoże".

Jakie meble do ogrodu?

drewniane
wynik głosowania
54,3%
metalowe
wynik głosowania
8,6%
plastikowe
wynik głosowania
7,4%
rattanowe
wynik głosowania
16,2%
wiklinowe
wynik głosowania
9,3%
betonowe
wynik głosowania
4,2%

Ilość oddanych głosów: 6844


Dobierając meble do ogrodu lub na patio warto pamiętać o tym, by pasowały do otoczenia i stylu, w jakim urządziliśmy dom. Wśród nowoczesnych mebli można znaleźć również świetnie pasujące  do modernistycznej architektury.

Oceń artykuł
4,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Zdjęcia: freshome.com

Polecamy Ci również

Zobacz także