Nowoczesne meble ogrodowe

Nowoczesne meble ogrodowe

Udany wypoczynek w ogrodzie czy zadowolenie gości na garden party w dużej mierze zależą od mebli ogrodowych. Nowoczesne meble ogrodowe, trwałe i wygodne, coraz bardziej upodobniają się do domowych mebli wypoczynkowych.

nowoczesne meble ogrodowe

Duże, rozłożyste sofy to dobry pomysł dla właścicieli rozległych ogrodów i tarasów. W mniejszych ogrodach lepiej sprawdzają się pojedyncze fotele oraz małe stoliki. Puszyste poduszki i miękkie narzuty to gwarancja wygody każdego mebla, stwarzają przy tym przytulny nastrój, a ich dobór to okazja do zabawy kolorem i stylem.

meble ogrodowe na tarasie

W mniejszych ogrodach można wykorzystać również istniejące elementy małej architektury do stworzenia niebanalnych rozwiązań. Mocne, drewniane podpory altany czy pergoli to znakomite rusztowanie pod klasyczny hamak lub duże, wiszące "łoże".

duża huśtawka ogrodowa

Jakie meble do ogrodu?

Wyniki

Dobierając meble do ogrodu lub na patio warto pamiętać o tym, by pasowały do otoczenia i stylu, w jakim urządziliśmy dom. Wśród nowoczesnych mebli można znaleźć również świetnie pasujące  do modernistycznej architektury.

wygodne meble ogrodowe

Oceń artykuł
4,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Zdjęcia: freshome.com

Polecamy Ci również

Zobacz także