Nowe produkty z serii oświetlenia zewnętrznego Philips Hue

0
Nowe produkty z serii oświetlenia zewnętrznego Philips Hue

Signify rozszerza ofertę o nowe inteligentne lampy ścienne, lampy do oświetlania ścieżek oraz oprawy niskonapięciowe.

Signify rozszerza kolekcję oświetlenia zewnętrznego Philips Hue o nową linię inteligentnych lamp ściennych, lamp do oświetlania ścieżek i opraw niskonapięciowych. Nowa kolekcja pozwala łatwiej niż kiedykolwiek przedtem ożywić każdą przestrzeń i stworzyć wyjątkowy nastrój.

Zobacz zdjęcia

W najnowszej kolekcji oświetlenia zewnętrznego Philips HUE, wszystkie źródła światła oferują 16 milionów kolorów i 50 000 odcieni światła białego, od ciepłego do zimnego. Umożliwia to łatwą personalizację w celu stworzenia idealnej atmosfery w ogrodzie, na tarasie, balkonie lub na zewnątrz budynku. Największym zainteresowaniem podczas targów cieszyły się produkty Appear i Resonate z rodziny Phillips Hue, zapewniające wyrazisty i unikatowy efekt światła kierunkowego. Obie oprawy należą do najnowszego portfolio Philips Hue i po raz pierwszy zostały zaprojektowane w zupełnie nowy sposób, emitując światło z dwóch źródeł, tworząc widowiskowy optyczny efekt klepsydry.

 • Philips Hue Appear – oprawa ścienna emitująca wyraziste światło w kształcie trójkąta
 • Philips Hue Resonate - dostępna w kolorze czarnym i srebrnym, kwadratowa oprawa ścienna Resonate emituje eleganckie, skierowane w górę i w dół trójkąty światła
 • Philips Hue Attract - latarnia ścienna oferująca unikatowy efekt świetlny, rzucając na ścianę subtelny łuk kolorowego światła.
 • Philips Hue Daylo - okrągła oprawa ścienna, dostępna w stalowej lub czarnej obudowie, zapewnia subtelne i delikatne podświetlenie.
 • Philips Hue Nyro - kanciasta, architektoniczna rodzina Nyro obejmuje oprawy ścienne oraz oprawy przeznaczone do oświetlania ścieżek ogrodowych.

Więcej opcji oświetlenia niskonapięciowego

Oświetlenie niskonapięciowe jest alternatywą dla tradycyjnych systemów oświetlenia zewnętrznego, łatwe i intuicyjne w instalacji, które nie wymaga zatrudniania elektryka. Nowa linia produktów obejmuje modele z istniejących, dostępnych już na rynku, rodzin opraw ściennych, opraw do oświetlania ścieżek oraz reflektorów:

 • Philips Hue Lily XL- nowy reflektor Lily XL jest większy i zapewnia mocniejszy strumień światła.
 • Philips Hue Impress - Popularna ścienna oprawa Impress jest teraz dostępna także w wersji niskonapięciowej.

Nasze najnowsze produkty z kolekcji zewnętrznej Philips Hue oferują konsumentom nieograniczone możliwości kreowania unikatowych i spersonalizowanych efektów świetlnych, które zwiększają atrakcyjność domu oraz jego otoczenia i stwarzają właściwy nastrój na każdą okazję – mówi Jasper Vervoort, kierownik biznesowy ds. systemów i opraw domowych, Philips Hue w Signify. – W ten sposób użytkownicy mogą w pełni cieszyć się każdą chwilą spędzaną w domu, jednocześnie stwarzając przyjazne i bezpieczne środowisko dla siebie i innych”.

Philips Hue zaprezentował również nowe moduły zasilania do oświetlenia zewnętrznego (o mocy 40 i 100W) oraz kabel przedłużający (2,5m) i rozgałęziacz T, który zapewni konsumentom większą elastyczność oraz dodatkowe opcje tworzenia i rozszerzania przestrzeni zewnętrznej z wykorzystaniem inteligentnego oświetlenia.

Bezpieczeństwo i komfort z Philips Hue

System Philips Hue pomaga poczuć się komfortowo w otoczeniu domu, umożliwiając bezpieczne poruszanie się, odstraszając niepożądanych gości i stwarzając idealną atmosferę na każdą okazję. System umożliwia ustawienie rutynowych czynności, aktywowanych o określonej porze dnia, w tym o wschodzie i zachodzie słońca, a także wykorzystuje inteligentne czujniki ruchu lub funkcję geolokacji, która aktywuje oświetlenie w momencie przekroczenia progu mieszkania.

Cena i dostępność

Najnowsze produkty z rodziny Philips Hue (z sugerowanymi cenami detalicznymi):

Dostępne w Europie od końca stycznia 2020 r.:

 • Oprawa ścienna Philips Hue Appear (620 zł)
 • Oprawa ścienna Philips Hue Attract (660 zł)
 • Niskonapięciowy reflektor Philips Hue Lily XL (620 zł)
 • Oprawa ścienna Philips Hue Resonate (620 zł czarna/stal nierdzewna)
 • Oprawa ścienna Philips Hue Daylo (510 zł czarna/530 zł stal nierdzewna)
 • Niskonapięciowa oprawa ścienna Philips Hue Impress (575 zł)
 • Kabel Philips Hue + rozgałęziacz T (80 zł)

Dostępne w Europie od końca kwietnia 2020 r.:

 • Oprawa ścienna Philips Hue Nyro (530 zł)
 • Oprawa postumentowa Philips Hue Nyro (660 zł)
 • Zasilacz Philips Hue 100W (310 zł)
 • Zasilacz Philips Hue 40W (180 zł)

 

Oceń artykuł
0,00 / 0 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Źródło: Philips

Polecamy Ci również

Zobacz także