Nowe narzędzie do wsparcia sprzedaży na Allegro, czyli kupony od sprzedawców

0
Allegro
  • Już od 19 lipca dostępne jest nowe narzędzie dla sprzedających - będą mogli samodzielnie tworzyć kupony w wybranych kategoriach.
  • Allegro dba zarówno o sprzedających jak i kupujących, chcąc oferować najlepsze ceny oraz  szerokie spektrum narzędzi sprzedażowych, dlatego  przygotowało również bazę wiedzy o polskim rynku e-commerce.

Popularność zakupów online jest coraz większa, a różnorodność asortymentu dostępnego na wyciągnięcie ręki sprawia, że klienci poszukują najlepszych okazji. W kwietniu tego roku Allegro wdrożyło nową wersję kuponów zniżkowych dla wybranych sprzedających. Od startu tej inicjatywy klienci korzystają z nich bardzo aktywnie. Platforma postanowiła pójść o krok dalej i oddać w ręce wszystkich sprzedających narzędzie do samodzielnego tworzenia kuponów, tak aby kupujący mogli w jeszcze lepszych cenach zakupić interesujące ich produkty. Z narzędzia do tworzenia kuponów mogą skorzystać zarówno sprzedawcy Polscy jak i zagraniczni.

Sprzedający mogą samodzielnie stworzyć kampanię kuponową dla poszczególnych kategorii czy podkategorii produktów dostępnych w sklepie. Sami więc zdecydują jaki asortyment zostanie objęty promocją. Dodatkowo mogą ustalić również minimalną wartość koszyka zakupowego, od której klient może skorzystać z określonego kuponu. Wszystkie aktualne promocje od sprzedających można znaleźć w Centrum kuponów: https://allegro.pl/zobacz/kupony.

Allegro dba zarówno o sprzedających jak i kupujących, chcąc oferować najlepsze ceny oraz  szerokie spektrum narzędzi sprzedażowych. Właśnie dlatego powstała ekspercka baza wiedzy o polskim rynku e-commerce, która pozwoli nowym sprzedającym znaleźć najważniejsze informacje i postawić pierwsze kroki w handlu online. Blog dla nowych sprzedających to zbiór trendów i porad, wraz z analizą charakterystyki polskiego klienta i jego potrzeb. Poza tym, że jest to kompendium wiedzy, posłuży również jako baza najświeższych informacji o nowych promocjach i atrakcyjnych usługach dla sprzedających na Allegro. Najważniejsze informacje o sprzedaży  internetowej znaleźć można na stronie: https://allegro.pl/kampania/zacznij-sprzedaz.

Oceń artykuł
0,00 / 0 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również

Zobacz także