Nowa kosiarka elektryczna

Nowa kosiarka elektryczna

Nowa kosiarka elektryczna (model 0710) została wyposażona w wydajny, bezszczotkowy silnik indukcyjny zapewniający długą żywotność oraz niski poziom hałasu.

Kosiarka elektryczna Skil została wyposażona w bezszczotkowy silnik indukcyjny o mocy 1100 W, który zapewnia wysoką wydajność cięcia i długi czas eksploatacji. Jest przy tym cichy, co gwarantuje komfort koszenia trawnika w warunkach miejskich. Wysokość koszenia można w łatwy sposób dopasować do kondycji konkretnego trawnika, poprzez wybór trzech wysokości cięcia: 30, 50 i 70 mm. Przy ustawieniu wysokości nie ma potrzeby stosowania dodatkowych narzędzi. Dzięki mechanicznemu hamulcowi nóż kosiarki zatrzymuje się niemal od razu po wyłączeniu kosiarki, znacząco podnosi bezpieczeństwo pracy.

kosiarka elektrycznakosiarka do trawy

Nowa kosiarka jest komfortowa w obsłudze, co jest zasługą ergonomicznie zaprojektowanego uchwytu z miękką powierzchnią. Wygodę pracy podnosi dodatkowo blokada włącznika oraz oddzielny włącznik on/off zapobiegający przypadkowemu uruchomieniu kosiarki. Specjalne zamocowanie kabla sieciowego na uchwycie nie pozwala na przypadkowe odłączenie lub uszkodzenie przewodu. Model 0710 posiada zintegrowany uchwyt transportowy ułatwiający przenoszenie kosiarki. Warto również dodać, iż zbiornik na trawę ma pojemność 28 litrów, co oznacza, że można go rzadziej opróżniać z trawy.

przechowywanie kosiarki

Łatwe przechowywanie

Kosiarki bywają często kłopotliwe w przechowywaniu, ale ten model nie stwarza takiego problemu dzięki składanemu do przodu uchwytowi. Kosiarkę można wówczas postawić w pionie tak, ze zajmuje nawet 50% mniej powierzchni niż klasyczna kosiarka elektryczna.

Sugerowana cena detaliczna brutto (marzec 2011) - 369 zł.

Oceń artykuł
3,71 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Skill

Polecamy Ci również

Zobacz także