Nawozy jesienne - konkurs

0
Nawozy jesienne - konkurs

Jesień to czas ważnych prac ogrodniczych. Od tego, czy zadbamy o rośliny jesienią, zależy to jak zniosą zimę i jak będzie wyglądał nasz ogród w przyszłym roku.

Jesienią nie powinniśmy zapominać o nawożeniu, należy jednak stosować nawozy dobrane do danej grupy roślin, zawierające odpowiednie składniki pokarmowe.
Jesienne nawożenie ułatwią nam specjalnie przygotowane mieszanki nawozów jesiennych. Można je wygrać w naszym konkursie. Wystarczy tylko ciekawie odpowiedzieć na pytanie dlaczego warto nawozić rośliny jesienią oraz przysłać zdjęcie ogrodu.

Trzydzieści osób, które przyślą najciekawsze odpowiedzi oraz zdjęcia ogrodu, nagrodzimy zestawem nawozów jesiennych Florovit, który pomoże Ci właściwie przygotować ogród do nadchodzącej zimy.

nawóz jesienny do trawnikównawóz do kwiatów domowychnawóz jesienny do iglakównawóz do roślin zimozielonychnawóz jesienny uniwersalny

Konkurs trwa od 9 września do 9 października 2013 r. Wyniki ogłosimy na stronie konkursowej do 14 października br.

Odpowiedzi wraz z co najmniej jednym zdjęciem prosimy przesyłać na adres
konkurs@e-ogrodek.pl
. W temacie maila prosimy wpisać "Nawozy jesienne", a w treści maila zawrzeć adnotację: "Po zapoznaniu się, akceptuję regulamin konkursu Nawozy jesienne".

Laureaci konkursu będą proszeni o przesłanie swoich danych teleadresowych, koniecznych do wysłania nagród - do dnia 16 października 2013 r. na adres: konkurs@e-ogrodek.pl
(jest to warunek niezbędny do otrzymania nagrody).

Regulamin konkursu

Fundator nagród

Nawozy jesienne - konkurs - zdjęcie 6

Patron medialny

Nawozy jesienne - konkurs - zdjęcie 7
Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Katarzyna Laszczak

Polecamy Ci również

Zobacz także