Nawozy do ogrodu - wiosenny konkurs

Nawozy do ogrodu - wiosenny konkurs

wiosenny ogródWiosna to najlepszy czas na nawożenie, czyli dostarczenie roślinom wszystkich niezbędnych składników pokarmowych.

Zapewnienie budzącej się do życia zieleni dostępu do potrzebnych jej mikro - i makroelementów, zagwarantuje jej prawidłowy wzrost, zdrowy wygląd oraz długie i obfite kwitnienie. Doskonale sprawdzi się tu szeroka oferta nawozów marki Florovit oraz Azofoska (wg badań DBM, Florovit jest najczęściej używaną marką nawozów ogrodniczych w Polsce). Są wśród nich zarówno produkty uniwersalne, jak i przeznaczone do zasilania konkretnych gatunków roślin, np. trawy, rododendronów, pelargonii czy iglaków. Nawozy te będą nieocenionym pomocnikiem w uprawie i pielęgnacji zieleni w ogrodach hobbystów oraz profesjonalistów.

Zestaw takich nawozów możesz wygrać przesyłając do nas wierszyk + zdjęcie o swoim ogrodzie, tarasie lub balkonie. Czekamy na propozycje przepełnione wiosennym klimatem i miłością do roślin. Autorzy 20 najlepszych tekstów ze zdjęciami otrzymają od nas nagrodę - zestaw nawozów marki Florovit i Azofoska.

nagrody konkursowe

Konkurs trwa od 9 kwietnia do 23 kwietnia 2014. Wyniki ogłosimy do 30 kwietnia.

Wierszyki wraz z co najmniej jednym zdjęciem prosimy przesyłać na adres
konkurs@e-ogrodek.pl
. W temacie maila prosimy wpisać "Nawozy do ogrodu", a w treści maila zawrzeć adnotację: "Po zapoznaniu się, akceptuję regulamin konkursu Nawozy do ogrodu".

Laureaci konkursu będą proszeni o przesłanie swoich danych teleadresowych, koniecznych do wysłania nagród - do dnia 4 maja 2014 r. na adres: konkurs@e-ogrodek.pl
(jest to warunek niezbędny do otrzymania nagrody).

 

Regulamin konkursu

Nagrody przekazuje:

Nawozy do ogrodu - wiosenny konkurs - zdjęcie 3

Patron medialny:

Nawozy do ogrodu - wiosenny konkurs - zdjęcie 4

 

 

 

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Polecamy Ci również

Zobacz także