Nawierzchnia ogrodowa z dużych płyt wygląda elegancko i nowocześnie.
Nawierzchnie ogrodowe z płyt pasują przede wszystkim do nowoczesnych domów, ale nie tylko. Wiele zależy od tego jakie płyty wybierzemy i jak je ułożymy. Możemy postawić na wielkoformatowe płyty kamienne lub betonowe o regularnych kształtach (prostokątne, kwadratowe) lub nieregularne.
Doskonale wyglądają też nawierzchnie w okrągłych płyt. Duże płyty możemy ułożyć tak, by przylegały do siebie, ale ciekawie wyglądają też położone luźniej – kiedy przestrzeń między nimi porasta trawa, albo jest wysypana drobnymi kamieniami.
Zobaczcie sami jak mogą wyglądać nawierzchnie ogrodowe z płyt.
irena.pak
fajne pomysły, szczególnie te płyty łączone z trawnikiem podobają mi się
marta_p
a mi się podobają te okrągłe płyty. Ciekawe, czy można takie samemu wylać z betonu?
mlody_84
myślę, ze z wylaniem takich płyt nie byłoby problemu. Ostatnio robiłem płytę pod kominek i wyszło tak ładnie, że aż szkoda było zabudowywać
sunshines
Te okragłe najfajniejsze Bardzo fajnie wygladaja też płyty ażurowe obsiane trawą.
--
anetka2515
Ładne są, ale ja wolę aranżacje z kamienia ciętego polnego... naturalnie komponują się z ogrodem
zmarzlak
Ciekawe nawierzchnie można wykonać z eko kratki ogrodowej. Można z niej wykonać zarówno trawniki jak i powierzchnie typu parkingi czy podjazdy.