Narzędzia ogrodniczne na próbę

Narzędzia ogrodniczne na próbę

Dnia 1 marca, w wybranych sklepach Castoramy i OBI, rusza akcja promująca akumulatorowe narzędzia ogrodnicze marki Bosch, pod intrygującą nazwą „14 dni kuszenia”. Narzędzia ogrodnicze będzie można nabyć na próbę.

kosiarka do trawynożyce do żywopłotu

Wszystkie narzędzia ogrodnicze akumulatorowe, w technologii litowo-jonowej marki Bosch, dostępne w tych sklepach można kupić na próbę i przetestować przez 14 dni, a jeśli urządzenia nie spełnią oczekiwań..…. zwrócić do sklepu, odzyskując pieniądze.
Akumulatorowe narzędzia ogrodnicze coraz częściej pojawiają się w ogrodach. Przekonuje duża wygoda ich użytkowania: niezależność od źródeł zasilania (brak plączącego się kabla), łatwe uruchamianie (w porównaniu do narzędzi spalinowych) i małe gabaryty. Ponadto wydajność narzędzi akumulatorowych nie ustępuje porównywalnym narzędziom elektrycznym lub spalinowym.

elektronarzędzia do ogrodu

Akcja „14 dni kuszenia” trwa od 1 marca do 30 czerwca 2011 r. Informacja o akcji oraz jej regulamin będą dostępne na stronie www.bosch-garden.pl, od 1 marca.

Oferta akumulatorowych narzędzi ogrodowych, wyposażonych w akumulator litowo-jonowy, obejmuje: kosiarki Rotak LI, podkaszarki do trawy ART LI, piłę AKE LI, nożyce do trawy i krzewów Isio i ASB oraz do trawy AGS, jak również sekatory AHS LI.

Oceń artykuł
4,50 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Bosch

Polecamy Ci również

Zobacz także