Narzędzia do ogrodu

Narzędzia do ogrodu

pilarka ogrodowaJesień za pasem, dlatego już teraz warto przygotować się do nadchodzących prac w ogrodzie.

Specjalnie na jesień firma Husqvarna przygotowała wiele ciekawych ofert i promocji. Jesienne i zimowe prace w ogrodzie z pewnością okażą się prostsze i szybsze, jeśli dobrze dobierzemy sprzęt.
W ofercie sezonowej promocją objęte zostały:
Odśnieżarka Husqvarna ST 121E.
Nowość w ofercie. Kompaktowy i bardzo wydajny pług do odśnieżania ścieżek
i podjazdów. Sterowany dźwignią wyrzutnik śniegu oraz jasne reflektory LED są cechami pozwalającymi na świetną pracę
w każdej sytuacji. Ergonomicznie zaprojektowana ST 121E została także wyposażona w wyprofilowane gumowe ostrze ślimakowe, umożliwiające płynną pracę na każdej powierzchni.

dmuchawa do liściodśnieżarka

Pilarka Husqvarna 236e. Idealny model do podkrzesywania i mniej intensywnego cięcia - jednym słowem idealna pilarka do drobnych, przydomowych prac. Bardzo łatwa w uruchomieniu
i w obsłudze - posiada ergonomiczny kształt, ułatwiający manewrowanie urządzeniem oraz oszczędny silnik z technologią X-Torq® redukujący ilość spalin.
Dmuchawa Husqvarna 125BVX. Ręczna dmuchawa, która łączy w sobie wysoką moc wydmuchu oraz prostotę użytkowania. Niezastąpiona podczas jesiennej pracy z liśćmi. Doskonale wyważona
i poręczna dzięki wylotowi powietrza w linii uchwytu. Zastosowanie technologii Smart Start® ułatwia uruchamianie. W zestawie z płaską i okrągłą dyszą oraz kompletem do odkurzania.

Oceń artykuł
4,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Husqvarna

Polecamy Ci również

Zobacz także