Nakrycie stołu w ogrodzie

Latem wszyscy lubimy spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu lub w ogrodzie, tutaj chętnie przyjmujemy gości i organizujemy przyjęcia. Właśnie z myślą o przyjęciu albo nieformalnym spotkaniu w gronie znajomych, zebraliśmy kilka propozycji nakrycia stołu w ogrodzie.


Letnie nakrycie stołu powinno nawiązywać do atmosfery panującej na zewnątrz, dlatego nie może zabraknąć tu kolorowej, wesołej i zarazem eleganckiej zastawy stołowej, kwiatów oraz odpowiedniego obrusu. Spośród dostępnych na rynku propozycji, można wybrać obrus w kombinacjach kolorystycznych i wzorach, które łatwo dopasujemy do innych elementów dekoracji stołu. Obrus w kwiatowe wzory będzie idealną propozycją nakrycia stołu na letni obiad w ogrodzie, do tego dodajmy świeże kwiaty, a atmosfera od razu zrobi się lekka i przyjemna.

Na letnim stole nie może zabraknąć lnianych lub haftowanych obrusów i serwet, które wyglądem nawiązują do stylu wiejskiego. Świetnie również zaprezentują się kolorowe pasy i wzory lub zupełnie gładkie tkaniny. Jeżeli planujecie zorganizować egzotyczną kolację, to proponujemy wybrać jasne obrusy w różowych, niebieskich lub żółtych kolorach, które przypominają tropikalne klimaty. Wybór nakrycia stołu na imprezę w ogrodzie jest równie ważny co lista menu, dlatego szukając inspiracji skorzystajcie z prezentowanych aranżacji.

Oceń artykuł
4,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Łukasz Lamprycht

Zdjęcia: shelterness.com

Polecamy Ci również

Zobacz także