Meble ogrodowe z palet

20
meble z palet
Stare palety można wykorzystać do zrobienia mebli ogrodowych.

Drewniane palety przestały służyć jedynie do przewozu towarów. Są doskonałym materiałem do produkcji mebli, również mebli ogrodowych.

Meble ogrodowe z palet są łatwe do wykonania nawet dla osób, które mają problemy z odróżnianiem młotka od śrubokrętu. W wielu przypadkach prawie w ogóle nie trzeba używać narzędzi. A Ci, którzy mają smykałkę do majsterkowania, mogą zrobić sobie naprawdę oryginalne meble ogrodowe.

Zobacz: Huśtawka w ogrodzie

Meble na taras i ogród
Meble ogrodowe z palet są tanie i trwałe, a przy okazji świetnie wyglądają.

Do wykonania najprostszego siedziska albo stołu, wystarczy kilka palet ustawionych jedna na drugiej. Ale to dopiero początek. Bo prawie równie łatwo można zmontować wygodną sofę lub fotel – wystarczy wykorzystać kolejne palety jako oparcie. Do tego dokładamy wygodne poduszki – i mamy fajny mebel do ogrodu.

Palety mogą posłużyć też do stworzenia całego kompletu mebli na taras (łącznie z samym tarasem z palet), albo ogrodowego barku, gdzie będziemy raczyć się klasycznym drinkiem z palemką.

To Cię zainteresuje: Upcykling – jak zrobić nowe rzeczy ze śmieci

Meble ogrodowe z palet to naprawdę dobry – i tani – sposób na stworzenie wygodnego kącika wypoczynkowego w ogrodzie lub na tarasie.  

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Autor: Katarzyna Laszczak

Polecamy Ci również

Zobacz także