Meble ogrodowe z palet

10
meble z palet
Stare palety można wykorzystać do zrobienia mebli ogrodowych.

Drewniane palety przestały służyć jedynie do przewozu towarów. Są doskonałym materiałem do produkcji mebli, również mebli ogrodowych.

Meble ogrodowe z palet są łatwe do wykonania nawet dla osób, które mają problemy z odróżnianiem młotka od śrubokrętu. W wielu przypadkach prawie w ogóle nie trzeba używać narzędzi. A Ci, którzy mają smykałkę do majsterkowania, mogą zrobić sobie naprawdę oryginalne meble ogrodowe.

Zobacz: Huśtawka w ogrodzie

Do wykonania najprostszego siedziska albo stołu, wystarczy kilka palet ustawionych jedna na drugiej. Ale to dopiero początek. Bo prawie równie łatwo można zmontować wygodną sofę lub fotel – wystarczy wykorzystać kolejne palety jako oparcie. Do tego dokładamy wygodne poduszki – i mamy fajny mebel do ogrodu.

Palety mogą posłużyć też do stworzenia całego kompletu mebli na taras (łącznie z samym tarasem z palet), albo ogrodowego barku, gdzie będziemy raczyć się klasycznym drinkiem z palemką.

To Cię zainteresuje: Upcykling – jak zrobić nowe rzeczy ze śmieci

Meble ogrodowe z palet to naprawdę dobry – i tani – sposób na stworzenie wygodnego kącika wypoczynkowego w ogrodzie lub na tarasie.  

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Autor: Katarzyna Laszczak

Polecamy Ci również

Zobacz także