Meble ogrodowe z palet

Meble ogrodowe z palet

Drewniane palety przestały służyć jedynie do przewozu towarów. Są doskonałym materiałem do produkcji mebli, również mebli ogrodowych.

meble ogrodowe z palet

Meble ogrodowe z palet są łatwe do wykonania nawet dla osób, które mają problemy z odróżnianiem młotka od śrubokrętu. W wielu przypadkach prawie w ogóle nie trzeba używać narzędzi. A Ci, którzy mają smykałkę do majsterkowania, mogą zrobić sobie naprawdę oryginalne meble ogrodowe.

narożnik z palet

Do wykonania najprostszego siedziska albo stołu, wystarczy kilka palet ustawionych jedna na drugiej. Ale to dopiero początek. Bo prawie równie łatwo można zmontować wygodną sofę lub fotel – wystarczy wykorzystać kolejne palety jako oparcie. Do tego dokładamy wygodne poduszki – i mamy fajny mebel do ogrodu.

kanapa ogrodowa z palet

Palety mogą posłużyć też do stworzenia całego kompletu mebli na taras (łącznie z samym tarasem z palet), albo ogrodowego barku, gdzie będziemy raczyć się klasycznym drinkiem z palemką.

barek w ogrodziebarek do ogrodu

Meble ogrodowe z palet to naprawdę dobry – i tani – sposób na stworzenie wygodnego kącika wypoczynkowego w ogrodzie lub na tarasie.  

stolik i fotele do ogrodu
ława z palet
ławka ogrodowa z oparciem
meble na taras
kącik wypoczynkowy w ogrodzie
wiszące łóżko z palet
wiszące łóżko do ogrodu
meble do ogrodu

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Autor: Katarzyna Laszczak

Zdjęcia: designrulz.com, homedit.com, lifehacker.com, pinterest.com, weheartit.com

Polecamy Ci również

Zobacz także