Kwitnący ogród – konkurs fotograficzny

0
Kwitnący ogród – konkurs fotograficzny

Kwitnący ogród to marzenie każdego ogrodnika. Jednak, aby rośliny naprawdę cieszyły swoim wyglądem potrzebują prawidłowej pielęgnacji i nawożenia.

 kwitnący ogród

Ogrody, balkony, czy tarasy pełne bujnej roślinności wyglądają pięknie i dają wiele radości. Aby jednak osiągnąć ten efekt, musimy zadbać o rośliny, i to od samego początku. Zapewnienie odpowiednich warunków, właściwe nawożenie i pielęgnacja, to zadania, w których warto korzystać z profesjonalnych produktów, odpowiednio opracowanych i przeznaczonych do konkretnych zastosowań – takich jak nawozy marki Florovit.
Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są zestawy nawozów marki Florovit.

Zadanie konkursowe

Przyślij nam autorskie zdjęcie swojego zielonego zakątka - balkonu, tarasu, lub ogrodu.

Zgłoszenia konkursowe

Zdjęcia prosimy przysyłać mailem na adres konkurs@e-ogrodek.pl. W temacie maila należy wpisać „Kwitnący ogród”, a w jego treści zawrzeć adnotację: „Po zapoznaniu się, akceptuję regulamin konkursu Kwitnący ogród".

Nagrody

20 osób, które przyślą najpiękniejsze zdjęcia zostanie nagrodzonych zestawem nawozów marki Florovit. W skład każdego zestawu wchodzi:

  • Florovit długodziałający nawóz do trawników - mniej koszenia 4 kg - nawóz, który poprzez powolne uwalnianie azotu gwarantuje zrównoważony wzrost roślin i ogranicza nadmierne przyrosty trawy, dzięki czemu umożliwia ograniczenie częstotliwości koszenia; ponadto sprawia, że trawa lepiej wykorzystuje wodę, co czyni trawnik odporniejszym na suszę.
  • Florovit długodziałający nawóz do róż 100 dni 1 kg – nawóz o kompleksowym i długotrwałym działaniu. Jest przeznaczony do róż oraz krzewów kwitnących. Korzystnie wpływa na wzrost roślin, kwitnienie, a także wielkość i intensywność wybarwienia kwiatów.
  • Florovit nawóz do borówek i innych roślin kwaśnolubnych 5 kg – wieloskładnikowy nawóz, mający zdolność zakwaszania gleby. Przeznaczony jest do zasilania roślin preferujących kwaśne podłoże, takich jak rododendrony, azalie, wrzośce, paprocie, iglaki.

długodziałający nawóz do trawników nawóz do róż 100 dninawóz do borówek

Czas trwania konkursu

Na zgłoszenia konkursowe czekamy od 2 do 20 czerwca 2015 r.
Wyniki opublikujemy do 24 czerwca 2015 r.

Laureaci konkursu będą proszeni o przesłanie swoich danych teleadresowych, koniecznych do wysłania nagród - do dnia 28.06.2015 r. na adres: konkurs@e-ogrodek.pl (jest to warunek niezbędny do otrzymania nagrody).

 Warunki dodatkowe

Warunkiem udziału w konkursie jest zamówienie bezpłatnego newslettera e-budownictwo.pl

Kwitnący ogród – konkurs fotograficzny - zdjęcie 5

Regulamin konkursu

Fundator nagród

Kwitnący ogród – konkurs fotograficzny - zdjęcie 6

Patronat medialny

Kwitnący ogród – konkurs fotograficzny - zdjęcie 7
Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Katarzyna Laszczak

Źródło: Florovit

Zdjęcia: Redakcja, Florovit

Polecamy Ci również

Zobacz także