Kostka brukowa w stylu modern

Kostka brukowa w stylu modern

Dom w nowoczesnym stylu wymaga podobnej oprawy. W tym przypadku zawsze pożądany jest minimalizm - czysta forma, najlepiej w połączeniu z wysoką jakością.
W nawierzchniach na tarasie, w ogrodzie, na podjeździe dominują wtedy proste kształty
i czyste barwy, czyli kostka brukowa w stylu modern.

kostka brukowa w stylu modernnowoczesna kostka brukowa

Nowa rodzina kostek brukowych Quadro z linii Libet Decco to ciekawe możliwości łączenia kształtów. Cały system składa się z ośmiu różnej wielkości, prostokątnych elementów – od dużych płyt 40 x 60 cm, na małej kostce 10 x 10 cm skończywszy. Quadro dostępne jest w monochromatycznych odcieniach: bianco carrara, granito, nero. Dzięki takiemu zestawowi nawierzchnia będzie dopasowana do charakteru elewacji. A zestawienie dwóch odcieni mocniej podkreśli graficzny, nowoczesny styl aranżacji.

Uniwersalne rozwiązanie

Ośmiocentymetrowa grubość kostek brukowych zapewnia możliwość stworzenia jednorodnej stylistycznie nawierzchni wokół całego domu – na ścieżkach, tarasie i na podjeździe do garażu. Technologia płukania i wykorzystanie kamiennego kruszywa powoduje, że powierzchnia kostek odwzorowuje ziarnista fakturę i różnorodność barw skały. Jest przyjazna dla stóp - gładka, ale nieśliska, odporna na ścieranie, mrozoodporna i wytrzymała.

Oceń artykuł
3,00 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Libet

Polecamy Ci również

Zobacz także