Kosiarki ogrodowe

Kosiarki ogrodowe

Okres wiosenny i letni to czas wzmożonej pielęgnacji przydomowych trawników. By przebiegała ona sprawnie, trzeba zaopatrzyć się w odpowiednią kosiarkę, która sprawi, że koszenie trawy będzie przyjemnością, a nie znienawidzonym obowiązkiem.

koszenie trawyMoże się okazać, że wybór kosiarki wcale nie będzie taki łatwy, bo nie tylko na rynku jest sporo producentów, ale też różnorodnych modeli zróżnicowanych pod względem funkcjonalności i ceny.
Dokonując wyboru, warto oprzeć się na rozmaitych rankingach, które w pewien sposób zobrazują nam, które kosiarki brać pod uwagę. Takie zestawienie przygotowała internetowa porównywarka cen Skąpiec.pl. Według jej danych w kwietniu użytkownicy najczęściej zwracali uwagę na kosiarkę spalinową AL-KO Silver 46 BR Comfort. Model ten cechuje wysoka jakość wykonania. W drugiej kolejności obiektem zainteresowania była kosiarka elektryczna Makita ELM3710 z koszem na trawę o pojemności 35 litrów. Top 3 zamyka zaś kosiarka spalinowa NAC C400 I.
Tak naprawdę, bez względu na to, jaki rodzaj kosiarki wybierzemy, ważne, by była ona funkcjonalna i pozwalała szybko uporać się z trawnikiem, zwłaszcza, jeśli ten ma sporą powierzchnię, bo wówczas koszenie jest bardzo czasochłonne.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Skąpiec

Zdjęcia: husqvarna

Polecamy Ci również

Zobacz także