Kosiarka, wykaszarka, rider

Kosiarka, wykaszarka, rider

W tym sezonie oferta Husqvarna wzbogacona została o urządzenia, które pozwolą na efektywniejsze wykorzystanie czasu spędzanego na pracach ogrodowych.

narzędzia ogrodowe

W ofercie pojawiły się m.in.:

Kosiarka Husqvarna LC 53E e
Kosiarka LC 53E e to urządzenie przeznaczone dla właścicieli ogrodów o dużych wymaganiach pod względem ergonomii, wytrzymałości oraz efektywności. Dzięki możliwości regulowaniu uchwytu, wysokości koszenia oraz prędkości jazdy użytkowanie kosiarki jest łatwe. Dodatkowo, w modelu tym zastosowano nowy rozrusznik, dzięki któremu uruchomienie kosiarki nie wymaga wysiłku.

kosiarka spalinowawykaszarka

Wykaszarka Husqvarna 128R
Dzięki nowej wykaszarce przycinanie krawędzi trawnika oraz miejsc trudnodostępnych przestanie być problemem. Model ten jest wyjątkowo lekki, przez co idealnie nadaje się do prac wokół domu. Wyposażony jest w funkcję Smart Start oraz pompkę paliwa, które gwarantują łatwy rozruch. Do wykaszarki dołączane są ochronniki słuchu z osłoną z plexi.

Rider 111B
Nowy rider zaprojektowany został specjalnie dla mniejszych ogrodów. Przegubowy układ kierowniczy zapewnia temu modelowi bardzo dobrą zwrotność oraz minimalny promień skrętu. Mocowane z przodu urządzenie tnące wraz z umieszczonym z tyłu silnikiem zapewniają optymalną widoczność miejsca pracy, a także zmniejszają hałas i ilość spalin docierających do kierowcy.

 

traktorek ogrodowy - rider
Oceń artykuł
3,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Husqvarna

Polecamy Ci również

Zobacz także