Katalog Ogród Leroy Merlin. Sprawdź najnowszą ofertę

0
Leroy Merlin

Wiosna to czas, kiedy wszystko budzi się do życia. Zwracając się ku naszym balkonom, ogródkom lub działkom, zaczynamy przygotowania do sezonu letniego. W nich pomoże pełen inspiracji i użytecznych informacji  katalog LEROY MERLIN OGRÓD 2021.

Wiosenne przesilenie zbliża się dużymi krokami, zachęcając nas tym samym do opuszczenia czterech ścian i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Możliwość wyjścia na spacer do parku, praca w ogródku, przejażdżki rowerowe, bieganie w lesie czy po prostu obserwowanie przyrody sprawią nam ogromną przyjemność.

Tym bardziej, że miniony rok, spędzony pod znakiem pandemii, pokazał nam, jak ważny jest bezpośredni kontakt z naturą. Doceniliśmy m.in. mini ogródki na tarasach i balkonach, grządki przed domami, łąki zamiast trawników. Drugą młodość przeżywały także ogródki działkowe.

W przygotowaniach do nowego sezonu pomoże pełen inspiracji i użytecznych informacji katalog LEROY MERLIN OGRÓD 2021, przeznaczony dla miłośników domów i ogrodów. Na 152 stronach publikacji czytelnicy znajdą ciekawe pomysły, pomocne podpowiedzi, kompletne rozwiązania i wiele propozycji produktów utrzymanych w różnej stylistyce i po cenach na każdą kieszeń.

 Katalog Ogród Leroy Merlin

Rok 2021 pod znakiem zieleni

W tym roku wiodącym trendem staną się kreatywne pomysły i rozwiązania na samodzielne uprawy, a słowo „zieleń” będziemy odmieniać przez wszystkie przypadki. Będziemy szukać aktywności i wypoczynku poza domem, wierząc, że nawet najmniejszy ogródek może stać się azylem dla całej naszej rodziny, miejscem zabaw dla dzieci, własną intymną przestrzenią, źródłem zdrowych i smacznych warzyw, owoców i ziół.

 

Stawiamy na naturę

W tym roku w asortymencie i katalogu Leroy Merlin, a docelowo w polskich domach i grodach zagoszczą inspiracje prosto ze świata flory i fauny. Stawiać będziemy przede wszystkim na naturalne materiały, takie jak drewno, rattan, wiklina, szkło, ceramika, czy kamień.

Dużą popularnością cieszyć się będą przedmioty o miękkich kształtach, zdobione wzorami kwiatowymi i roślinnymi, w klasycznych kolorach ziemi, jak odcienie beżu i brązu, łagodne szarości, stłumiona żółć i wszystkie odcienie zieleni.

 

W nowej odsłonie dekoracji domów i ogrodów natchnieniem dla projektantów stały się sploty i plecionki, ażury, wystrzępienia, skazy, ułomności. W przyrodzie nie znajdziemy przecież prostych linii i geometrycznych form. Każda gałązka, liść, płatek kwiatu jest inny: zakręcony, wywinięty, miękki, obły, a przy tym perfekcyjny w swojej niedoskonałości. Plecionki występują na wygodnych rattanowych fotelach, wiklinowych koszach, matach i chodnikach, sznurach lampek na ogrodzeniu. Zapleciony hamak rozwieszony między drzewami i sznurkowa drabinka do wspinania tworzą swobodną, zachęcającą do wypoczynku przestrzeń.

Ekologia przede wszystkim

W najnowszej kolekcji Leroy Merlin na wiosnę-lato 2021 znajdziemy rozwiązania i produkty  minimalizujące wpływ człowieka na środowisko naturalne. Proponowane produkty bowiem wykonane są z naturalnych, odnawialnych surowców lub nadają się do powtórnego przetworzenia.

Bezpłatny katalog jest już dostępny we wszystkich sklepach oraz w wersji on-line na stronie www.katalog.leroymerlin.pl

Więcej informacji i inspiracji na www.leroymerlin.pl

 Wiosenny sezon w sklepach Leroy Merlin już się zaczął. Zapraszamy. 

Katalog Ogród Leroy Merlin. Sprawdź najnowszą ofertę - zdjęcie 6

Oceń artykuł
0,00 / 0 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również

Zobacz także