Jak korzystać z tarasu na wiele różnych sposobów

0
Jak korzystać z tarasu na wiele różnych sposobów
Zadaszony taras przed domem ma wiele zalet: można w nim spędzać czas nawet w pochmurny dzień.

Pierwsze promienie wiosennego słońca zachęcają do powrotu na przydomowy taras. Dla wielu osób taras jest przedpokojem ogrodu, służącym do wypoczynku, grillowania lub popijania porannej kawy na świeżym powietrzu. W artykule poniżej doradzimy, w jak różnorodny sposób można korzystać z tarasu i jak go przystosować do przyjemnego spędzania czasu bez względu na pogodę.

Kuchnia na świeżym powietrzu

Zorganizuj dla rodziny lub przyjaciół niezapomnianą imprezę na świeżym powietrzu – po prostu przenieś swoje przybory kuchenne na taras. Przed możliwym deszczem i silnym wiatrem gości ochroni przesuwna zabudowa tarasu CORSO, którą w razie potrzeby można łatwo zamknąć lekkim ruchem. Dzięki zadaszeniu z wbudowaną moskitierą uwolnisz się także od nieprzyjemnych owadów i okolicznego kurzu, zmniejszysz docierający z okolicy hałas, a jednocześnie w czasie imprezy nie będziesz zakłócać spokoju sąsiadów.

Fitness na świeżym powietrzu

Ustaw na tarasie wannę z hydromasażem, bieżnię treningową lub ułóż matę do jogi i poćwicz lub pomedytuj w domowym zaciszu. Twój taras z przesuwną zabudową CORSO może się zamienić w prywatne studio fitness lub SPA, co umożliwi latem rozkoszowanie się świeżym powietrzem z ogrodu, a zimą stworzy dodatkowe pomieszczenie. Szklane wypełnienia z panoramicznym widokiem dzięki efektowi szklarniowemu pomogą ogrzać przestrzeń tarasu do przyjemnej temperatury, dlatego nie ma obawy, że zmarzniemy w czasie ćwiczeń. Większą intymność zapewni zasunięcie dachowego i okiennego systemu zacieniającego.

Pomieszczenie marzeń do pracy i relaksu

Jeśli pracujesz w domu, to przede wszystkim w miesiącach letnich docenisz możliwość pracy na tarasie. Z zabudową CORSO na ten luksus można sobie pozwolić także przez resztę roku. O dowolnej porze roku i przy jakiejkolwiek pogodzie odpowiedni klimat na tarasie zapewni otwarcie lub częściowe czy całkowite zamknięcie przesuwnych segmentów. Dzięki opatentowanemu systemowi zamykania na poziomie pasa EASY UP PLUS ochronisz całe wyposażenie prze niepożądanymi gośćmi, bez potrzeby schylania się przy każdym segmencie do samej ziemi.

Kompleksowa obsługa klienta

Zabudowy tarasu CORSO wykonuje tradycyjny czeski producent ALUKOV w wielu kształtach i wersjach kolorystycznych. ALUKOV zapewnia cały cykl dostawczy od produkcji na miarę aż po instalację i 3 letni serwis posprzedażowy swoich realizacji na ternie całej Europy i niemalże Świata. Zabudowę CORSO można obejrzeć w showroomach firmy ALUKOV. ALUKOV już od ponad 20 lat tworzy zabudowy W HARMONII Z DOMEM…

Więcej informacji znajduje się na www.alukov.pl

 

Oceń artykuł
0,00 / 0 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

Źródło: Alukov

Polecamy Ci również

Zobacz także