Impregnat do drewna

Impregnat do drewna

Lakierobejca do drewna z dodatkiem wosku to nowość w ofercie marki Tikkurila. Ten innowacyjny produkt o recepturze 2 w 1 oferuje impregnację i dekorację drewna za jednym pociągnięciem pędzla.

Valtti Complete to produkt przeznaczony do malowania drewna eksponowanego na zewnątrz. Nie wymaga nakładania warstwy podkładowej - jego receptura umożliwia jednoczesną impregnację
i dekorację drewna.  Preparat  tworzy powłokę, która zabezpiecza drewno przed wilgocią, jest odporna na działanie mikroorganizmów i warunków atmosferycznych, ale także nie pęka i nie łuszczy się. Formuła lakierobejcy ma właściwości tiksotropowe, co oznacza, że produkt łatwo się rozprowadza, nie kapie i nie tworzy zacieków. Ponadto zawiera mikronizowany wosk, który sprawia, że warstwy impregnatu wyróżniają się podwyższoną odpornością na zarysowania i ścieranie.

lakierobejca do drewnazaimpregnowane drewno

Wysokiej jakości pigmenty barwiące zapewniają jednolity i trwały kolor o odcieniu matowym. Preparat można barwić kolorami z karty Tikkurila Semi-Transparent Wood Finishes. Ostateczny odcień wymalowań jest uzależniony od gatunku drewna oraz pierwotnego koloru podłoża.

Wydajność lakierobejcy: do 20 m²/l przy jednokrotnej aplikacji gładkich podłoży drewnianych.
Cena: 36,90 zł / 0,9 l (baza EC)

Oceń artykuł
3,17 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Tikkurila

Polecamy Ci również

Zobacz także