Front domu - konkurs fotograficzny

Front domu - konkurs fotograficzny

aranżacja ogrodu przed domemKażdy posiadacz domu jednorodzinnego wie, że front domu i aranżacja wejścia oraz to co znajduje się za bramą jest jego wizytówką. Diabeł tkwi w szczegółach dlatego tak wiele uwagi przywiązujemy do wyboru drzwi wejściowych, aranżacji nawierzchni, czy roślinności jaka znajduje się przed domem.

Przygotowaliśmy dla Państwa konkurs fotograficzny, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody. Wystarczy, że przyślecie do nas zdjęcie obrazujące atrakcyjny front domu – wygrywa najładniejsze ujęcie.

Każdy kto weźmie udział w naszym konkursie będzie miał szansę wygrania domofonu.
To inteligentne urządzenie współpracuje z urządzeniami mobilnymi takimi jak smartfony czy tablety (iPhone, iPad oraz pozostałe urządzenia pracujące pod kontrolą systemu Android). Pozwala na odebranie wywołania w obszarze sieci domowej jaki i poza nią wykorzystując do tego celu sieć Internet. Obsługuje połączenia audio, video oraz pozwala na sterowanie zamkiem furtki wraz z mechanizmem otwierania i zamykania bramy wjazdowej. Więcej informacji.

domofon - nagroda

Wygrywają trzy osoby. Na wasze zgłoszenia czekamy od 03 kwietnia do 05 maja. Wyniki ogłosimy do 09 maja.

Zdjęcia waszego autorstwa prosimy przesyłać na adres konkurs@e-ogrodek.pl wpisując w temacie „Front domu” (w treści maila prosimy również zawrzeć informację „Po zapoznaniu się, akceptuję regulamin konkursu Front domu").

Uwaga!

Laureaci konkursu będą proszeni o przysłanie swoich danych teleadresowych do dnia 12.05.2013r.Liczba maili i zdjęć przysłanych przez jednego autora jest nieograniczona.
Spośród nadesłanych zdjęć wybierzemy najpiękniejsze i opublikujemy je na stronie e-ogrodek.pl.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zaakceptowanie regulaminu.


Fundator nagród

Front domu - konkurs fotograficzny - zdjęcie 3

Patron medialny

Front domu - konkurs fotograficzny - zdjęcie 4


 

Oceń artykuł
5,00 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Zdjęcia: AC Software

Polecamy Ci również

Zobacz także