Drodzy użytkownicy

Drodzy użytkownicy

W związku z modernizacją, jakiej poddane zostały portale należące do
Grupy e-budownictwo.pl, dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasi użytkownicy zyskali nowe udogodnienia.

Jednym z nich jest ujednolicenie kont użytkowników.
Teraz wystarczy mieć tylko jedno konto, by móc w pełni korzystać z możliwości wszystkich naszych portali (a nie jak było do tej pory – oddzielne konta dla każdego portalu). Prosimy pamiętać, że aby korzystać ze wszystkich nowych funkcjonalności, które zostały udostępnione, w pierwszej kolejności trzeba zalogować się na własne konto. Wprowadzona zmiana wiąże się z koniecznością ustawienia nowego hasła. Prosimy o kliknięcie w poniższy link i dokonanie zmiany.

Zmiana hasła

Inne ważne zmiany funkcjonalne:

  • zamawianie newslettera

Podczas rejestracji lub po założeniu konta w profilu użytkownika możemy wybrać portale, których tematyka nas interesuje i z których chcemy otrzymywać informacje newsletterem. Jest on wysyłany w postaci jednej wiadomości, z informacjami tylko z wybranych portali.

  • logowanie także przez konto Facebook

Aby zalogować się do naszego portalu za pomocą konta z Facebooku, trzeba przejść do logowania i kliknąć na graficzną ikonę „fconnect". Następnie w nowym oknie podajemy adres e-mail i hasło do konta na Facebooku i klikamy „connect”.

  • możliwość komentowania artykułów

Zalogowani użytkownicy pod każdym artykułem znajdą możliwość umieszczenia własnego komentarza.

  • możliwość dodawania zdjęć i wideo w portalach

Zalogowany użytkownik może dodawać zdjęcia w zakładce „zdjęcia…”, wybierając już istniejący album lub dodać nowy. Po wybraniu/dodaniu albumu poprzez „dodaj zdjęcie” wgrywamy zdjęcia
z naszego komputera.
Taka sama zasada obowiązuje przy dodawaniu filmów. W zakładce „wideo …” wybieramy „dodaj swoje filmy” i wypełniamy formularz.

  • przeniesienie galerii z forum do odpowiednich tematycznie powiązanych portali

Zdjęcia na forumbudowlane.pl dodawane są podczas pisania odpowiedzi - przycisk nad ikonami „wstaw zdjęcie”. Wstawiając zdjęcie mamy możliwość nadania mu tytułu i przypisania go do odpowiedniej kategorii (wszystkie kategorie z portali Grupy e-budownictwo.pl).

  • użytkownicy mogą dodać wizytówkę swojej firmy do kilku portali jednocześnie oraz samodzielnie zarządzać treścią wizytówki

Aby dodać firmę do „Bazy firm”, wystarczy zalogować się w jednym z naszych portali, następnie wejść w zakładkę „Baza firm” i kliknąć przycisk „dodaj firmę”. Wyświetli nam się formularz, który musimy uzupełnić danymi, a na koniec wybrać kategorię i portale, w których wizytówka ma się pojawić.


Dziękujemy i pozdrawiamy
redakcja portali Grupy e-budownictwo.pl

Oceń artykuł
4,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Polecamy Ci również

Zobacz także