Domki ogrodowe dla dzieci

25
Domki ogrodowe dla dzieci
Drewniany domek dla dzieci

Domki ogrodowe to wielka atrakcja dla dzieci. Nawet w deszczowy dzień można zorganizować przyjęcie dla lalek i misiów, albo pobawić się z kolegami.

Staranność wykonania i wykończenia domków ogrodowych nie musi się różnić od ich "dorosłej" wersji. Powstają nawet repliki autentycznych wiktoriańskich i kolonialnych budynków, uwzględniające takie szczegóły, jak mosiężne klamki i dekoracyjnie upięte firanki w oknach. Taki domek ogrodowy wygląda przepięknie i będzie ozdobą naszych ogrodów. Jednak dzieciom z pewnością wystarczą proste, kolorowe bryły, które pozwolą rozwijać wyobraźnie i kreatywność.

Zobacz: Zjeżdżalnia ogrodowa

Domki ogrodowe dla dzieci - jaki wybrać?

Każde dziecko marzy o takim domku, w którym będzie mógł się bawić razem z przyjaciółmi. Do najbardziej popularnych domków ogrodowych należą:

  • drewniane,
  • plastikowe.

Oprócz standardowych domków dostępnych na rynku, mamy do wyboru opcję  piętrowych z drabinką lub ze zjeżdżalnią czy huśtawkami.

Domkom o prostszych formach uroku dodają starannie dobrane detale - okiennice czy doniczki na kolorowe kwiatki. Strażacy i kowboje znajdą propozycję dla siebie - domek wzorowany na starej angielskiej remizie, albo ranczo wprost z Dzikiego Zachodu.

To Cię zainteresuje: Impregnacja drewna - 10 najważniejszych zasad

Marzący o innych profesjach mogą realizować marzenia w latarni morskiej lub swojskim sklepie. Natomiast klasyczne zamczyska powinny zadowolić wszystkich rycerzy i księżniczki.

Nie można zapominać również o odpowiednim wyposażeniu wnętrz ogrodowych domków. Powinny one mieć stoliczek, krzesełka, talerzyki i kubeczki...a wtedy zabawa w "dom" jest znacznie fajniejsza i bardziej realna.

Oceń artykuł
4,69 / 16 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Polecamy Ci również

Zobacz także