Deska tarasowa Gamrat z kompozytu drewna: satysfakcja z jakości

Deska tarasowa Gamrat z kompozytu drewna: satysfakcja z jakości

 W dzisiejszych czasach integralną częścią budynku mieszkalnego i przestrzenią reprezentacyjną służącą wypoczynkowi jest taras, który idealnie wkomponowuje się w część architektury ogrodu. Dobrze wykonany, będzie stanowił odpowiednie, urokliwe miejsce relaksu i będzie cieszył się powodzeniem wśród domowników i znajomych.

taras z desek kompozytowychTaras to inwestycja na lata, dlatego nawet po upływie kilkunastu lat powinien prezentować się równie estetycznie jak w dniu montażu. Właśnie z tego powodu, rozpoczynając jego budowę, warto zainwestować w najlepsze, nowoczesne materiały.
Od kilkunastu lat okazuje się, że najlepszym materiałem wykończeniowym stosowanym na taras są deski wykonane w technologii WPC – tzw. deski kompozytowe, które charakteryzują się szeregiem niepodważalnych zalet. Kompozyt charakteryzuje się stabilnością wymiarową i termiczną. Dodatkowo deski wykonane z WPC nie ulegają wypaczaniu, a ich powierzchnia pozbawiona drzazg daje komfortowe, ciepłe wrażenie dotykowe i nie stwarza ryzyka zranienia.

Produkt Roku 2015Deska kompozytowa Gamrat – więcej niż oczekujesz

Produkowana przez firmę GAMRAT SA deska kompozytowa to produkt najwyższej klasy, który powstał w wyniku połączenia dwóch komponentów – wysoko wyselekcjonowanej mączki drzewnej oraz tworzywa sztucznego, czerpiąc z każdego najlepsze właściwości. Dzięki takiemu połączeniu powstał materiał, który oszczędza zasoby naturalne i zapewnia stabilną, wysoką jakość.
Deska kompozytowa Gamrat jest w pełni bezpieczna i przyjazna środowisku i w 100% nadaje się do powtórnego przetworzenia. O zaletach deski kompozytowej Gamrat można mówić wiele i nie są to wyłącznie kwestie estetyczne - to produkt niezwykle odporny na  promieniowanie słoneczne, wiatr oraz niskie temperatury, który nie starzeje się nawet po wielu latach. Został stworzony z myślą o osobach ceniących sobie wygodę, prostotę i elegancję wykonania.

bezpieczny i trwały taras z desek kompozytowych

Taras z desek kompozytowych - wybór wykończenia

Deski kompozytowe Gamrat dostępne są w 3 modnych kolorach - ciemnobrązowym, grafitowym i jasnobrązowym, w dwóch wymiarach (2,4 m; 4 m) i wersjach szczotkowania. Deski tarasowe Gamrat pozwalają tworzyć różne kompozycje, od jednolicie gładkich powierzchni o stonowanej kolorystyce aż po tradycyjne realizacje w ciepłym kolorze drewna. Dodatkowo deska tarasowa Gamrat z kompozytu drewna jest obustronnie ryflowana i ma antypoślizgową powierzchnię. Producent umożliwia wybór 2 wariantów – z drobną lub grubszą strukturą powierzchni a także wersję szczotkowaną – nadającą antypoślizgowość lub nieszczotkowaną, która jest łatwiejsza w utrzymaniu czystości. Dodatkowym atutem deski tarasowej Gamrat jest 25-letnia gwarancja udzielana na gnicie i butwienie.

deski kompozytowe pasują do różnych aranżacji tarasu

Taras wykończony deską tarasową GAMRAT z kompozytu drewna będzie wspaniałym miejscem wypoczynku, a zarazem będzie pasował do każdej aranżacji domu, bez względu na to czy chcemy mieć taras w stylu klasycznym czy też nowoczesnym.

Deska tarasowa Gamrat została uhonorowana prestiżowym tytułem Produkt Roku 2015. Będzie prezentowana na Międzynarodowych Targach Budowlanych Batimat 2015 w Paryżu  - jednej z największych imprez targowych, organizowanych w Europie.
Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy Gamrat - Park Ekspozycyjny Paris-Nord Villepinte, hala 5 A stoisko numer 94. Targi odbędą się w dniach 2-6 listopada 2015 r.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.gamrat.pl
Informacja techniczna : jsepiol@gamrat.com.pl
Tel. 606 787 164

deski wykonane w technologii WPC – tzw. deski kompozytowe

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Gamrat

Polecamy Ci również

Zobacz także