Deska tarasowa GAMRAT z kompozytu drewna

Deska tarasowa GAMRAT z kompozytu drewna

Deska tarasowa GAMRAT z kompozytu drewna pozwoli nam stworzyć taras, który będzie piękny i funkcjonalny przez długie lata.*

deska tarasowa GAMRAT

W procesie planowania budowy tarasu wybór odpowiednich materiałów jest jednym z najistotniejszych kroków. Aby nasz taras okazał się trafną, a przede wszystkim udaną inwestycją na długie lata musi być wykonany z materiałów odpornych na zmienne warunki atmosferyczne i działanie szkodników - takim produktem niewątpliwie jest deska tarasowa Gamrat z kompozytu drewna, która łączy w sobie piękno naturalnego drewna z właściwościami tworzyw sztucznych. Połączenie zalet obu materiałów w jednym tworzywie gwarantuje to co najlepsze – naturalny wygląd, jaki daje drewno oraz trwałość i łatwość użytkowania dzięki tworzywom sztucznym. Produkt ten swym standardem przewyższa drewno, ponieważ wyeliminowano w nim wady tego materiału, dzięki temu deska kompozytowa GAMRAT to spełnienie wszelkich wymagań odnośnie trwałości, komfortu i wygody.

deska tarasowa - kompozyt drewniany

Deska tarasowa GAMRAT z kompozytu drewna do złudzenia przypomina deskę drewnianą, a jej dodatkowym atutem jest brak sęków i prostota montażu. Eksploatacja deski kompozytowej jest bardzo prosta i nie wymaga skomplikowanych zabiegów konserwujących – nie szkodzi jej śnieg, deszcz ani słońce. Dzięki jej zastosowaniu możemy cieszyć się z piękna i funkcjonalności tarasu o każdej porze roku. To produkt stworzony z myślą o osobach ceniących sobie wygodę, prostotę oraz elegancję wykonania.  Pełna odporność na korozję, pleśnie i grzyby  oraz wygoda użytkowania, to zaledwie kilka zalet deski tarasowej GAMRAT, która idealnie komponuje się z otoczeniem.

Podstawowym i najważniejszym elementem budowy tarasu jest deska kompozytowa, jednak  firma GAMRAT oferuje cały system tarasowy, który składa się z desek, legarów, klipsów łączących, wkrętów i listew wykończeniowych. Każdy z tych elementów pełni kluczową rolę w budowie tarasu – wprawdzie osobno nic nie znaczą, jednak razem pozwalają nam stworzyć piękny, kompatybilny i funkcjonalny taras. Ponadto oferowany przez firmę GAMRAT SA klips łączący umożliwia w każdej chwili, wyciągnięcie środkowej deski, bez potrzeby rozbierania całego tarasu czy też znacznej jego części.

deski kompozytowe

Rewelacyjne walory deski kompozytowej GAMRAT, perfekcyjnie imitującej drewno sprawiają, że produkt ten doskonale sprawdza się także jako budulec pomostów, wykończenia basenów, altan i innych konstrukcji szeroko pojętej architektury ogrodowej. Produkt ten jest w pełni bezpieczny i przyjazny środowisku, występuje w czterech, wariantach kolorystycznych – grafit, ciemny brąz, złoty dąb, oliwka, w długościach 2,4 m i 4m.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.gamrat.pl
Informacja techniczna : jsepiol@gamrat.com.pl
Tel. 606 787 164

* artykuł sponsorowany

Oceń artykuł
3,64 / 61 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Gamrat

Polecamy Ci również

Zobacz także