Dekoracje z warzyw: zobacz morze z sałaty i las z brokułów

Dekoracje z warzyw: zobacz morze z sałaty i las z brokułów

Jeśli Wy, albo Wasze dzieci uważacie, że warzywa są nudne, zobaczcie niezwykłe dekoracje z warzyw robione przez Carla Warnera.

 dekoracje z warzyw - Amazonka

Carl Warner to prawdziwy artysta, robiący obrazy z... warzyw. Trzeba talentu i niezwykłego spojrzenia na świat, żeby w liściach sałaty dostrzec fale oceanu rozbijające się o skały z ziemniaków.

pejzaż morski z sałaty i ziemniaków

Ale to nie wszystko – z marchwi, brokułów i selerów naciowych powstają całe lasy, z rzeżuchy – bujne łąki, a z ogórków – budynki i mosty.

las i most z ogórków

Główki i kwiaty czosnku mogą tworzyć oniryczne krajobrazy, a cebule – Tadż Mahal. Dekoracje z warzyw Carl Warner uzupełnia np. serem i pieczywem, więc cała kompozycja jest jadalna. Oczywiście odpowiednie sfotografowanie całości to sztuka, ale i sam pomysł jest świetny.

krajobraz z czosnku

Bez względu na to, czy lubicie dziką przyrodę, miejskie krajobrazy, czy sielskie widoczki, możecie pójść w ślady Carla Warnera i spróbować stworzyć niezwykłe dekoracje z warzyw.

widok Londynu

Albo przynajmniej inaczej spojrzeć na z pozoru banalne ogórki, pomidory czy kapustę. Smacznego oglądania.

wioska z warzyw i chlebalas z brokułówmorze z czerwonej kapustytropikalny las z selerów naciowychwulkaniczny krajobrazchińska dżonka z miechunkiChrysler Building z ogórkówstogi siana z kokosówlatarnia z kukurydzywioskawarzywny rynekważka z groszkuWielki Mur z ananasaklify z parmezanu i kapustydomek w lesieszwajcarski pejzażtoskański pejzażpiramida Majów z arbuzaTadż Mahal z cebuliportret z warzywdekoracja z warzyw w wazoniewulkaniczna dolina

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Zdjęcia: carlwarner.com

Polecamy Ci również

Zobacz także