Darmowy światłowód na pół roku. Poznaj „Korzyści dla domu” od T-Mobile

0
Darmowy światłowód na pół roku i mnóstwo zniżek. Poznaj „Korzyści dla domu” od T-Mobile

Zniżki na każdą kolejną usługę i abonamenty, duże rabaty na zakup urządzeń i pół roku internetu światłowodowego za darmo – to zestaw promocje w T-Mobile, z których skorzystać możemy w ramach systemu łączenia usług „Korzyści dla domu”. Im więcej usług, tym więcej rabatów

„Korzyści dla domu” to program łączenia usług od T-Mobile, w ramach której osoby posiadające w abonamencie usługi głosowe mogą skorzystać z szeregu zniżek na każdej kolejnej usłudze operatora.

 

Promocje skierowane są m.in. do osób korzystających z internetu, którym zależy na świetnej jakości połączenia w przystępnej cenie. Jeśli więc zdecydujemy się skorzystać z internetu światłowodowego od T-Mobile (działającego z prędkością do 900 Mb/s) lub internetu domowego (z pakietem od 100 do nawet 500 GB) możemy liczyć na 15 zł rabatu w porównaniu do ceny wyjściowej na każdy z pakietów.

Taką samą zniżkę otrzymamy przy zakupie pakietu Magenta Rozrywka z dekoderem i IPLA ze 110 kanałami w zestawie.

Pamiętajmy również, że kolejne usługi dla domu w T-Mobile można dobierać w dowolnym momencie, przez cały okres trwania umowy.

T-Mobile postawił na prostotę i przejrzyste zasady swoich promocji. Teraz pełną cenę zapłacimy jedynie za jeden zakupiony lub przedłużony „abonament głosowy”. Natomiast za każdy kolejny miesiąc zapłacimy aż 20 zł mniej, niż wynosi wyjściowa cena wybranej taryfy. Program działa zarówno dla taryf standardowych (z wyłączeniem „XS”), jak i 5G.

Warto dodać, że liczba numerów, które mogą zostać objęte rabatem, jest nieograniczona.

Oszczędzaj czas i korzystaj z rabatów na urządzenia

Obecni i nowi klienci T-Mobile liczyć mogą ponadto na korzystne rabaty przy zakupie urządzeń w salonach sieci. Dla przykładu ci, którzy zdecydują się skorzystać z taryfy „M+”, mogą liczyć, że urządzenie będzie tańsze standardowo o 200 zł.

Jeśli jednak klient zdecyduje się na podpisanie dwóch umów jednocześnie, to przy drugiej i kolejnych zniżka na urządzenie będzie o 100 zł wyższa. W ten sposób np. kupując drugą lub kolejną umowę z ofertą „XL+”, sprawimy, że nabywane przez nas urządzenie będzie aż o 1000 zł tańsze.

„Korzyści dla domu” to oszczędności dla naszego domowego budżetu, ale również oszczędność czasu, bowiem w ramach pakietu wszystkie usługi są rozliczane na jednym rachunku, a aplikacja Mój T-Mobile pozwoli nimi wygodnie zarządzać.

Korzyści dla domu - podsumowanie

Pół roku światłowodu za darmo

Obecnie dla wielu osób internet to nie tylko źródło rozrywki, ale także narzędzie pracy, z którego coraz częściej korzystamy w domowym zaciszu, współdzieląc go z resztą domowników. Aby wszyscy mogli oddać się swoim aktywnościom związanym z siecią www, potrzebne jest szybkie, stabilne i bezawaryjne łącze. A takim jest niewątpliwie internet światłowodowy od T-Mobile. Teraz usługa dostępna jest również w specjalnej promocji: 6 miesięcy za darmo bez względu na prędkość wybranego pakietu.

Szczegółowe informacje na temat programu „Korzyści dla domu” dostępne są na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dla-rodziny.

 

Oceń artykuł
0,00 / 0 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

, ,

Polecamy Ci również

Zobacz także